Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka, hogy az...

Mi lehet az oka, hogy az Iphoneom random elkezd rezegni?

Figyelt kérdés
Nos 7plus telom volt 4evig egy ido utan elkezdett random zugni (ilyenkor mindig gyorsan rezeg 5x aztan abba marad). Gondolom vmi nem jo benne mert ismeroseimnek nem csinalt ilyet. Most lecsereltem egy 12-es iphonera. 2 napja van meg de ezis elkezdett random zugni. Lehet hogy vmi virus volt a telomon amit atszinkronizalt erre vagy mi lehet a baj?

2020. dec. 10. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:

hogy kell érteni az hogy "elkezdett random zugni"

rezeg vagy zúg? a zúgás a hangszóróból jön?

2020. dec. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat rezeg, mint amikor jon egy uzenet az iphonra es elkezd rezegni, hogy jott ertesites. Csak nekem ertesites nelkul is random elkezd rezegni. Nem a hangszorobol jon.
2020. dec. 10. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor az valami értesítés.

nincs beállítva ébresztő?

mit szinkronizáltál és hogyan az előző telefonról?

2020. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem jon semmilyen ertesites ilyenkor. Nincs ebreszto sem. Csak full magatol elkezd rezegni pl akkoris ha telefonozok, 5x rezeg es abba marad. Hat ugye az osszes adatot (kepek, appok, zenek..) átszinkronizáltam a “gyors kezdes” modszerrel.
2020. dec. 10. 18:40
 5/6 anonim válasza:

Ha rezeg gyors nèzd meg mert lehet valaki megnèzett egy üzit amit küldtèl.

Nekem néha nem vsak azt èrtesíti a telóm, hogy írtak hanem azt is ha valaki megnézte amit küldtem.

2020. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez akkor is valami értesítés lehet.

és ha mindent áthúztál a régi telefonról akkor ez is benne maradt.

Meg kellene próbálni egy teljes újratelepítést úgy, hogy semmi mentést nem teszel vissza. Csak hát ezt sok idő megcsinálni.

2020. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!