Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem találom az airpodsom...

Ha nem találom az airpodsom de a keresőben a telefonomon kijelzi hogy hol van megtalálhatom?

Figyelt kérdés
Ma egy barátnőmmel találkoztam és a telefonomon jelzi mikor használtam utoljára. Elmentünk vásárolni. Mire hazaértem nem találtam sajnos. Ha valaki használni kezdené akkor azt nekem kijelzi vagy utána már nem ha más használja?
2020. dec. 10. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem jelzi ki, ha más elkezdi használni.

A térképen csak az látszik, hogy mikor és hol vette fel az airpodsal a kapcsolatot utoljára a telefonod. Simán lehet sajnos, hogy utána még a táskádban, zsebedben volt, és csak később esett ki, így az nem igazán megbízható.

2020. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meglett? :(
2021. febr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!