Huawei vs. Samsung?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék venni, de nem tudom milyen legyen. Eddig huaweiem volt, viszont rossz néven rendeltem és teljesenkínai volt pár alap alkalmazása(pl zenelejátszó, huawei health stb., tudom az én hibám mert elnéztem rendeléskor). Már több mint 4 éve használom és most ért el arra a pontra hogy folyamatosan lefagy, lassú, folyton a töltőn kell legyen, mert hanem kikapcsol(egyébként egy honor lite készülékről van szó). Családomban és barátikörömben is legtöbbnek huaweie van. Én most elkezdtem nézegetni a samsungokat is és nagyon megtetszett a samsung galaxy note 10 lite készülék. A kérdés az, hogy megéri samsungra váltani? Úgy hallottam hogy egy év után lejár az android rendszerük és utána már egyre lassabbak lesznek. Ez igaz? Vagy a huaweinél is van ilyen?

#telefon #Samsung #Huawei #rendszer #Samsung galaxy note 10 lite
2020. dec. 12. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Samsung
2020. dec. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok, de miért? Leginkább az utolsó három kérdés érdekelne
2020. dec. 12. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Huawei
2020. dec. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Őszintén nálam a huawei és a xiaomi ami telefon.

Régen csak samsungom volt és a kezdetekben meg is voltam velük elégedve, de aztán jött az amit te mondtál, mindnek volt valami baja. A huawei és a xiaomi pedig jó telefon és a tudásért és a minőségért fizetsz,nem a márka névért.

2020. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Huawei a mostani helyzetben nem támogatja a google playt. Vannak appok, amiket nem tudsz onnét lehúzni vagy nem jól működnek. Szóval, szerintem egy átlagfelhasználónak sajnos felejtős, pedig nem voltak rosszak a telefonjaik.

Szóval, ilyen téren a samsung nyerne. Attól, hogy nem jön több android támogatás, nem fog belassulni a rendszer, de gyorsabb sem lesz és nem kap új funkciókat.


Egyébként a xiaomit mondanám.

2020. dec. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 atesz763 ***** válasza:
100%
Nekem eddig egy Huawei P7, P8 Lite, P9 illetve egy Samsung A70 telefonom volt/van. A Samsung már lassan egy éve van meg, gyors, szép kijelző, erős aksi, sok RAM és tárhely, semmi rosszat nem tudok róla mondani. A Huaweieim is jól futottak amikor még használtam őket, bár hajlamosak voltak néha furán viselkedni, de komoly baj sose volt és a felhasználói felület is sokkal jobban tetszett, sokkal jobban a kezem alá állt, egyértelműbb volt. Mindakettő jó választás, én inkább azt nézném hogy melyik készülék amit kinéztél ajánl jobb hardwaret alacsonyabb áron.
2020. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
a hüvely egy hulladék, egy jó samsung meg évek mulva se lassul be, nekem a note 3 még mindig tokeletesen mukodik, nem lassult be pedig már 6 éves
2020. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Huawei-ről nincs túl sok tapasztalatom, a Samsung-ról viszont igen és szinte csak pozitív, szóval én azt ajánlom! Szoftveresen is megbízhatóak, a legújabb rendszerük, a OneUI nagyon jó. A családban csak Samsung-ok vannak egyébként, a legrégebbi 3 éves és még most is szépen teszi a dolgát, de a többivel sincs semmi probléma.
2020. dec. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!