Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Több mint 1 hónapja szervizben...

Jóska Pista Zsolt kérdése:

Több mint 1 hónapja szervizben a telefonom. Tippek?

Figyelt kérdés

Redmi note 9 pro készülékem gyári hibásan érkezett meg hozzám, a kijelzőn egy kis fekete pont volt.

Nem olyan nagy valami de mégis idegesíto meg ha már ennyi fizettem érte legyen már hibátlan.

Visszaküldtem már eltelt több mint egy hónap. Kérdezgettem közben őket mi a helyzet nem tudnak semmit azt mondták megkérdezik a szervizet azóta se kaptam meg a választ.

Nem tudom ezen mi tarthat 1 hónapig.... Csere készüléket se tudtak biztosítani..

Tippek mit kéne tennem?



2020. dec. 12. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóba hozni a fogyasztóvédelmet.
2020. dec. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Tippek mit kéne tennem?"

Sírnod.

" gyári hibásan érkezett meg hozzám, "

Ekkor 14 napon belül visszaküldhetted volna. És rendeltél volna másikat.

Így ki vagy szolgáltatva. Lehet hogy még 2 hónap mire visszakapod.

Vagy hivatkozz arra hogy a készülék hiánya iyen sok ideig problémát okoz neked, és elállsz a vásrlástól. Erre kicsi az esély hogy összejön, de gyakorlatilag lehetséges.

2020. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
a kis feke ponton a kamerát érted? :D
2020. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen szolgáltató vagy telefonbolt? gyári hibás esetén kb cserélik a készüléket, főleg kijelző esetén, mert az szokott lenni a legköltségesebb.
2020. dec. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mojuma.hu rol lett rendelve.

Ezért nem értem én se hogy mi tart 1 hónapig. Kijelző hibás kicserélik ami pár óra kéne legyen kb vagy adnak új telefont vagy bánom is én de mit csinálnak vele 1 hónapig 🤦🤦

2020. dec. 12. 19:04
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Jaa, hogy mojuma.hu-ról, ami (ha rendesen írtad le az URL-címet) már meg is szűnt? :DD

Lehet, hogy így jártál.

2020. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Másodjára próbáltam felkeresni a weboldalt, ekkorra már megnyílt.

De továbbra sem valami biztató az egész webshop.

2020. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazából árukeresőn jo vélemények illetve értékelés van a bolton.
2020. dec. 12. 21:00
 9/10 anonim ***** válasza:
turbado-n is jó értékelések voltak...
2020. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen oldalakról alap, hogy nem rendelünk. Bár nem értem ezt, hogy miért van szervízben, alapból cserét kell kérni,sőt a vásárlástól is elállhatsz azonnal. Szerintem az ÁSZF-jüket kezdd el átolvasni alaposan.
2020. dec. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!