Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magántelefonszámról kik...

Magántelefonszámról kik kereshetnek? Vegyem fel, ne vegyem?

Figyelt kérdés

Kb. egyszer egy héten, mindig délelőtt hív egy rejtett szám, ki szoktam nyomni. Ez azóta van, mióta létrehoztam egy Google céges profilt, ahol nyilvános a telefonszámom, nem tudom, lehet-e összefüggés.

Ki kereshet ilyen formában? Csalók esetleg? Olyan történhet, hogy felveszem és pénzt vonnak le?



2020. dec. 14. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Szia!


Vedd fel, kérdezd meg, hogy ki ő, honnan keres, és hogy mit szeretne.

Ebből neked nem lesz anyagi károd.

2020. dec. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Olyan történhet, hogy felveszem és pénzt vonnak le?"


nem, ezt nem is értem hogy jutott eszedbe


Magyarországon soha nem volt még olyan, hogy valaki honos hálózatban fogadott hívásért fizetett volna

2020. dec. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben, csak még olyat is hallottam, hogy valakik tartozást követelhetnek stb... Nem akarok lehetőséget adni sem ilyennek, azért kérdeztem, hátha találkozott már valaki ilyennel.
2020. dec. 14. 08:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem általában munkám kapcsán szoktak magánszámról keresni, sok hivatalnak így van beállítva. Úgyhogy valószínűleg téged is valamilyen hivatalos ügyben kerestek.

De olyan is volt már, hogy ismerősöm hívott, csak valamit elállított és nem jelezte ki a hívószámát :D

2020. dec. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak igaza van, exemnek például rendszeresen átállt valahogy a telefonja, és akkor magán/rejtett számnak jelezte ki
2020. dec. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most vettem új telefont, azon az alapértelmezett, hogy a hívásazonosító megjelenítése a szolgáltatóra bízza- telekomos vagyok és rejtve volt. Kellett egy kis idő, mire rájöttem, h miért nyomnak ki 5/4x.
2020. dec. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Rendben, csak még olyat is hallottam, hogy valakik tartozást követelhetnek stb..."

Csak abban az esetben ha van tartozás.

És azt sem a mobil egyenlegből vonják le.

2020. dec. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!