Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan androidos telefon...

Van olyan androidos telefon ami egy 1 év után nem kezd el megbolondulni? Használható marad?

Figyelt kérdés

Ezelőtt 2 évig iPhoneom volt, azon kívül, hogy nehéz volt a többi eszközzel összekapcsolni és gyorsan merült, más panaszom nem volt. Most 1 év után a Xiami Mi9-em hihetetlenül elkezdett szaggatni, lefagyni. Pedig eddig tök gyors volt. Nem értem. Mikrolaggok eddig is voltak. De most például belépek egy messenger beszélgetésbe és 3 secre kifagy. Nagyon idegesítő. :(


Ki mit használ? Tapasztalatok? Volt Samsugom, LG-m, BlackBerrym. Mindegyik rossznak bizonyúlt.


2020. dec. 14. 18:24
A kérdező szavazást indított:
Android
iOS
BlackBerry
Windows
Egyéb
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nyomj a mi9-en egy gyári beállítások alapértelmezettre állítást. Nálam 2 évig bírnak kb az androidok, csak nálam nincs teli felesleges fájllal és programmal. Fb, messenger, insta, 9gag, printerest, office van kb a telómon és néha 1-1 játék, de azok se rendszeresen. Ami most van y6 telefonom, az már 3 éves és még mindig elég, lag nélkül megy rajta minden.
2020. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Nekem, elég erőteljesen laggol, a P9lite 2017. Monjuk, már 3 éves.
2020. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fura, alsokategorias Moto G5-om van lassan 3 eve, es nem laggol...
2020. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, ha az ember telirakja minden hülyeséggel, akkor a legjobb telefon is belassul, még az iphone is. Rengeteg felesleges app, rosszabb esetben még vírus is előfordulhat a telefonon, ami mind lassítja, háttérben futó alkalmazások listája végtelen és nem elég nekik a 2-4 gb ram sem.
2020. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy Motorola ONE vision van és semmi baja ,fiamnak Motorola G8 semmi baja .

Elötte xiaomi telefonja volt 2 évet bírt ki .

2020. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk csak A-s Samsungok vannak és semmi gond velük. A legrégebbi 3 éves is elmúlt és a legújabb is több, mint 1 éves.
2020. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem tavasszal lesz három éves a Huawei P20 Pro-m, semmi baja.
2020. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Na, a mikrolaggos csávó...

Van egy aranyszabály: ne vegyél gagyit, és használd ésszel!

2020. dec. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!