Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új Androidos frissítés óta...

Az új Androidos frissítés óta megbolondult a telefonom. Mit tudnék vele csinálni?

Figyelt kérdés

A Chrome nem nyit meg semmit (ironikus módon a Neptunon kívül...) ,"A manóba" üzenetet kapok, gyorskeresésnél leáll az alkalmazás. A Gmail nem képes megnyitni a leveleket, az is kidob. Más alkalmazások, játékok kifagynak ha feldobnak egy reklámot, nem tudják betölteni. A facebookról nem tud átirányítani külső linkre, mert az is kifagy.

Nem igazán értek a telefonokhoz, szerintem az legutóbbi frissítéshez lehet köze a hibáknak.

Jelenleg Anroid 7.0 van telepítve, Samsung Galaxy A3 telefonom van.

Újraindítottam többször, nem segített. Eszközkarbantartást lefuttattam többször, az sem, (bár ez szerintem nem is erre van kitalálva :/ ).

Mit tudok csinálni? Visszaállítás segítene? Ha igen, hogy oldjam meg hogy az adataim megmaradjanak?



2018. jún. 30. 13:36
 1/3 Alex Fly ***** válasza:
100%

Hard reset segíteni szokott. Persze előtte adatmentés ajánlott, mert ez mindent gyalul...

Vagy sok esetben segít a cache törlése is, ilyenkor az adataid biztonságban vannak.

2018. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hard reset + automata szoftverfrissités kikapcsolása
2018. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem lehet, hogy te bolondultál meg?
2018. júl. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!