Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem nincs mobilom, és...

Nekem nincs mobilom, és remekül érzem magam így is. Csak abból van elegem, hogy már lassan mindenki hülyének néz emiatt. Szerintetek is nagyon elmaradott vagyok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,ha nincs rá szükséged,akkor minek? Mondjuk furcsa,de semmi baj nincs vele
2010. aug. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Fölösleges széllel szembe hugyozni. A mobil időt spórol és az idő pénz.
2010. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

nem vagy elmaradott de szerintem is jól jönne egy telefon sok mindenre jó.

vannak egész olcsók is amit könnyű kezelni.

2010. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tényleg kicsit furcsa, de nem hiszem hogy ettől elmaradott lennél. Egyszerűen nincs rá szükséged még. Bár azt nem tudom, hogy a mobillal hogyan tudsz időt és pénzt spórolni, de azt igen, hogy néhány helyzetben bizony nagyon jól jön (pl. lerobbansz a semmi közepén).
2010. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15:47 vagyok. Hány éves vagy amúgy?
2010. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kezelni biztos tudnám, mert azért nem vagyok műszaki analfabéta. Amúgy 31 éves vagyok.
2010. aug. 12. 16:02
 7/11 A kérdező kommentje:
"Kezelni biztos tudnám, mert azért nem vagyok műszaki analfabéta" helyett: Kezelni biztos tudnám, mert nem vagyok műszaki analfabéta. Bocs.
2010. aug. 12. 16:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem hisszük azt, hogy műszaki analfabéta vagy. Azzal, hogy ide írtál, már be is bizonyítottad, hogy nem vagy az. Ha a számítógéppel és az internettel elboldogulsz, biztos hogy egy mobil se fogna ki rajtad.
2010. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért egy 4000 forintos telóra be lehet nevezni egy feltöltőkártyás csomaggal. Én már kicsit nehezen tudnám elképzelni nélküle az életem, nincs is vonalas telefonom.

Engem eléggé bosszant ha pl egy barátomnak épp nincs, mert elveszett stb. és ezért csak akkor tudom elérni amikor épp otthon van. Már az is zavar kicsit hogy nem tudom ki veszi fel és kérni kell az illetőt. Ha máskor nem, akkor vészhelyzetekben tényleg nagyon jól jöhet. Persze, ha tényleg nincs rá szükséged akkor felesleges rá pént kidobni, ezt csak te tudhatod.

2010. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Most elköltheted azt a pénztárca amit eddig nem költöttél telóra.

Iphone 4 gps megmondja merre meny

kamera elöl hátúl jó minőségű pont mint a kijelző.

Időt sporól berlin fahrinfoba beiron honnan hova és már mondja is , hogy honnan hova mikor és mivel mennyél el.

És pénzt is (Az idő pénz)

2010. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!