Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengerrel van egy kis...

Messengerrel van egy kis hiba, valaki?

Figyelt kérdés
Eddig minden rendben ment a messengeremmel, viszont ma hirtelen mindenkinél eltűnt a becenév, sőt még a becenév funkció is. Viszont, értesítésként pedig mutatja a beceneveket. Tegnap pedig a messenger kiírta, hogy hiba van lehet a messengerrel Európában, de igyekeznek kijavítani. Akkor ez lehet a baj? Valakinek tapasztalat ebben?

2020. dec. 17. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Engem meg sokszor nem értesít, ha valaki ír nekem.
2020. dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
69%
Ugyanez a baj nálam is. Tiszta hülye.
2020. dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Kiírt az app egy szöveget, miszerint valami szabályozás miatt alakítanak át pár dolgot. Ezidő alatt egy-két funkció nem elérhető, ezért történhetett ez veled is.
2020. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

"Tegnap pedig a messenger kiírta, hogy hiba van lehet a messengerrel Európában, de igyekeznek kijavítani."


Sajnos az a nagyobb baj, hogy egyes embereknek meghaladja az értelmi képességét ennek a mondatnak az értelmezése.

2020. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Látszik van, aki kételkedik a #3-as válasomban.

Annak egy kis olvasnivaló: [link]

2020. dec. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A GDPR -re hivatkozva letiltottak (szándékosan) pár funkciót (köztük a becenév használhatóságát is, ami mint látszik, nem sikerült tökéletesen) az EU -ban, amíg nem válik számukra egyértelművé (gondolom jogászokkal történő egyeztetés után), hogy használhatóak -e a kérdéses funkciók jogsértés nélkül...
2020. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Közben látom, #5 -ös linkelt is egy erről szóló cikket.

Köszi mindenki nevében!

2020. dec. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Messengerrel van egy kis hiba?


Messengerrel nagyon sok hiba van! Egyre szrabb! Már nem is jelez, ha írnak, vagy jelez, de fél óra múlva dobja fel, mintha friss lenne. Valamelyik nap hívtak de nem csörgött, csak ugrált felfelé az üzi, hogy "nem fogadott hívás". Sőt néha akkor sem jelzi az új üzit, a "Kezdőlapra" megyek. Csak ha ráfrissítek háromszor és megnyitom a bejegyzést.


De a kedvencem az amikor elküldöm az üzit, jelzi hogy barátnőm látta aztán fél óra múlva ír hogy "bocs nem jelzett" mondom szuper, nekem meg azt jelezte hogy láttad... Vagy kapok új üzit de nem vastagbetűs, ergó tényleg mintha láttam volna.

2020. dec. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!