Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okból használ ő Apple...

Milyen okból használ ő Apple termékeket?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót egy volt miniszterelnökről, aki Apple telefont és noteszgépet használ a mindennapjai során. Nagyon sokan azt szokták írni, hogy aki Apple terméket vesz, az divatból, fanságból, hozzá nem értésből veszi, vagy ha ismert ember, akkor azért, mert az Apple fizet neki ezért. Itt mi lehet a háttérben?
2020. dec. 19. 12:24
A kérdező szavazást indított:
Divatból vette.
Azért vette, mert elvakult Apple rajongó.
Fizet neki az Apple.
Nem ért hozzá, és átverték a marketinggel.
De lehet, hogy azért vette, mert ezt tartja a legjobbnak?
15 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Kinek mi köze hozzá opció lemaradt a szavazásból.
2020. dec. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak szeretném megérteni, mert az Apple-ellenesek szerint aki ilyen terméket vesz az hülye, divatmajom, megvezetett, stb, hogy hogyan voltak képesek így megvezetni egy volt miniszterelnököt, aki egy országot irányított, állam- és kormányfőkkel tárgyalt.
2020. dec. 19. 12:51
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Igen, az Apple-ellenesek szerint az a hulye, aki azt vesz, az Android-ellenesek szerint meg az, aki Apple-t vesz.

Mindennapra jut egy ilyen haboru az oldalon. Semmi ertelme, mert mindenki azt hasznalja, ami neki jobban tetszik, esetleg bevalt.

Azert van ilyen k..va sok telefon, hogy mindenki megtalalja a maganak megfelelot.

Igy ezek utan meg mindig tartom a velemenyem, hogy senkinek semmi koze ahhoz, hogy ki milyen telefont hasznal, es miert.

Nem attol leszel tobb, vagy kevesebb, esetleg rosszabb/jobb ember, mert iPhone-od, vagy Samsungod van.

Ez gyerekes felfogasra vall.

2020. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én eddig azt gondoltam, hogy az a gyerekes, amikor irigy emberek elkezdik írogatni, hogy "Az ötvenezres kínai telefon is tud annyit, mint a 400 ezres.". Pedig ez egyébként nem igaz. Nem meggyőződésből írják ezt, hanem azért, mert savanyú a szőlő, hogy nekik csak ötvenezresre telik, drágábbra nem. Egyetértek azzal, hogy nem attól lesz jobb, rosszabb, több, kevesebb valaki, hogy milyen telefonja van. De attól biztosan rosszabb ember lesz valaki, hogy elvtelenül, a megfelelő tudás hiányában, pusztán irigységből gyaláz egy minőségi terméket, csak azért, mert neki nem lehet olyanja. Egyetértesz ezzel?
2020. dec. 19. 13:06
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Pl úgy lehet megvezetni egy ex-elnököt, hogy amíg hivatalban volt, a biztonsági főnöke azt mondta neki, hogy csak az apple termékeivel lehet szavatolni a biztonságot info-technikai szempontból. Ami persze nem 100% -ig igaz, mert az apple termékek sem 100% -ig védettek minden hülyeség ellen (gondolok itt a "user error" -ra és a termékek valós sebezhetőségére is, ami bizonyítottan létezik több formában is).

Nem mintha az androidos (vagy bármilyen) rendszerű eszközök jobbak lennének (mert mindenben lehet hibát találni), csak tényeket írtam (utána lehet járni, ha valaki nem hisz nekem), de minden hibája ellenére még mindig úgy tűnik, az apple még a legbiztonságosabb eszközgyártók közt van jelenleg is.


Írom ezt úgy, hogy nekem személy szerint az apple termékei nem jönnek be, de attól még látom benne a potenciált. Illetve tény, hogy az iOS a zárt forráskód miatt kevésbé sebezhető (de az sem sebezhetetlen), viszont a "user error" -t semmilyen rendszer nem tudja (jelenleg) meggátolni.

2020. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokat talalkozok az altalad emlitett viselkedesi formaval, de en azt mondom erre is, hogy ignoralni kell oket. Mert szvsz felesleges leallni vitazni veluk, mert ugyse tudod meggyozni az igazadrol, es o sem teged.

En a mai napig hasznalok androidot, es iOS-t is, es elvagyok veluk, mikor melyiket nyomkodom. Mindkettonek van elonye, hatranya persze.

Egy rendszer van, ami soha sem lesz a szivem csucske, mert 5 ev utan is dugig van hibakkal, az pedig a Windows. De az megint mas kategoria.

2020. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értelek, de ebben a dologban nincs kétfajta igazság, az Apple csúcskészülékei (meg a nem annyira csúcsok is) gci krva jó telefonok, míg az ötvenezres kínai Samurai 69 telefon (kitalált) meg nem az. Ez nem nézőpont kérdése, ez tény, és írhatnék ezer példát az élet bármely területéről, pl. az indiai Tata gépkocsi is gépkocsi, gurul, vannak benne kezelőszervek, meg talán még rádió is, de még sem lehet összehasonlítani mondjuk egy Maybachkal.
2020. dec. 19. 13:26
 8/16 A kérdező kommentje:
Na jó, megnéztem, a mostani Tatak már elég jól néznek ki, de a példa attól még áll, behelyettesíthető a Tata helyére bármilyen alapkategóriás autó.
2020. dec. 19. 13:28
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az iPhone-om, de ennyi pénzért el is várom, hogy jó legyen.
2020. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%

Az életben nem fogom megérteni azokat az embereket, akik egy telefon miatt irígykednek másokra vagy az alapján ítélnek meg másokat és az utóbbi igaz mindkét oldalra. Én speciel egy középkategóriás androidos telefont, nevezetesen Samsung-ot használok, de nem irigykedek senkire, akinek drágább van. Ez vált be, a környezetemben hasonló van mindenkinek, kompatibilisek egymással és tökéletesen elég arra, amire nekem kell. Nem érdekel, kinek milyen értékű telefonja van, nem ez határozza meg az embert.

A másik, hogy honnan tudod, hogy akinek olcsóbb telefonja van, nem engedhetne meg magának drágábbat? Nem mindenkinek a telefon a preferencia, van, aki másra költ, vagy csak sincs szüksége komolyabbra, de megtehetné, hogy olyat vegyen. Ez csak nálunk ilyen kardinális kérdés, pedig csak egy egyszerű használati tárgyról beszélünk. Sose értettem, minek kell egy telefonból ekkora ügyet csinálni.

2020. dec. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!