Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az emberek többsége divat...

Az emberek többsége divat miatt használ Apple termékeket?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk a Sonynak lenne ilyen jó a marketingje/hypeja akkor azt venné a többség?

2019. márc. 14. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Apple termékeket használok és nem divat vagy a jó marketing miatt. A Sony már a múlt a telefonok között, nagyjából a Z3-ig volt jó (bár ezek elég gyakran, akár terhelés nélkül is melegedtek, kameráik használhatatlanok voltak stb) Egyszerűen jók az Apple termékek és kész.
2019. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem a divat miatt.

Rühelltem az Androidot, az IOS szerintem sokkal könnyebben kezelhető, nem vagy hozzáláncolva non stop a Google alkalmazásokhoz, és jóval megbízhatóbb, hogy nem nyalsz be vele valami vírust.

Kivétel nélkül mindent az iPhoneommal illetve az iPademmel csinálok.

Az én életstílusomhoz jobban passzol az Apple. Ha fizetnének, akkor se váltanék Androidra.

Fontos a jó kamera és képminőség is nálam.

A Sony, habár rengeteg magasabb minőségű dolgot gyárt, - valljuk be - már a kezdetektől nem tud jó telefonokat piacra dobni.

2019. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Kinek - mi.

Természetesen az iPhone egy időben státuszszimbólum volt, egyeseknél még mindig az marad.

A feltörekvő, illetve a feltört kínai cégek miatt, már némiképp változott a helyzet, akik nem csak az alsó és a közép, hanem a felső kategóriába is tudnak olyant mutatni, ami egy ideig csak az Apple és a Samsung volt képes.

Sony, mint telefongyártó... háátt... kicsit hánytatott - vetett sorsa van a gyártónak, ha az okostelefonokat nézzük, ezt leginkább a PS-el való jobb összefonodása tudná megmenteni, valami hasonló lenne, mint a Nintendo Switch, csak itt mobil és konzol lenne az egész.

2019. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Van egy bizonyos réteg, aki igen, de a legtöbben inkább a faék egyszerűsége miatt választják (mindent könnyű és egyszerű beállítani, semmit nem lehet elrontani).
2019. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Alex Fly ***** válasza:
84%

Nem. A többség azért, mert tényleg jó készülékeket csinál. Nem tud annyitb mint a többi; de amit igen azt tökéletesen és ez lefedi az átlagemberek átlagigényeinek 99%-át. És aki megszokta, az nem is vágyik többre; számukra az Apple terméke az ideális.

Kétségtelenb hogy ebben az országban bőven akadnak olyanok, akik státuszszimbólumként tekintenek pl. egy iPhone-ra, de ez az itteni jövedelmi viszonyokból adódó anomália. Fejlettebb helyeken a helyén kezelik ezt a dolgot...

2019. márc. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Bőven van, aki a divat és a státusszimbólum miatt veszi.

Ők a legnagyobb célcsoport: üzletemberek, akik így akarják mutatni, hogy fontosak, pedig semmit nem értenek a telefonhoz, felvágós tinik, akik mutatják, milyen gazdagok (a szüleik) és fanboyok, akik egy darab kakit is megvennének, ha Apple logo lenne rajta.

Aztán van az, aki azért veszi, mert fejleszt rá.

És vannak - kevesen - akik azért veszik, mert ez felel meg az igényüknek. Ők azok, akiknek mondjuk az Android nem tetszik, vagy egyszeűen Apple-t akarnak és nagyjából ki is használják.

Ez 100 emberből kb kettő.


Az Apple termékek ár/érték aránya borzasztó. Jó minőségűek ugyan, de a versenytársakhoz képes horribilis áron. Ugyanolyan teljesítményű Android vagy PC feleannyiba kerül, mint az Apple.


#2: "nem vagy hozzáláncolva non stop a Google alkalmazásokhoz"

Mert az jobb, hogy az Apple-höz vagy láncolva? Hogy Bluetooth-on nem tudsz átküldeni semmit, hogy csak iTunes-szel lehet bármit a telefonra tölteni, hogy agyon vagy korlátozva és semmit se lehet testre szabni? És hogy iPhone-on meg mindent az Apple cuccaival kell csinálni, aminek többsége itthon nem is használható rendesen.

Pl. hiába van NFC már az iPhone-on is, ha csak az Apple wallet használható. Míg Androiddal simán tudsz telefonnal fizetni az kártyád helyett, NFC-n.

2019. márc. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
6 vålaszolonak abszolút igaza .
2019. márc. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
82%

Nekem is Iphone-om van, És abszolút nem a státusz miatt használom. Az ár érték aránya tényleg nem túl jó, viszont látássérültként ez az operációs rendszer használható a legakadálymentesebben. emellett van rá csomó nagyon hasznos alkalmazás, pl. pénz felismerő (ezzel fel lehet ismerni a papírpénzt), kifejezetten látássérülteknek készült navigációs alkalmazás....

Anno én kb. egy éven keresztül gondolkodtam, hogy megvegyem-e az első iPhone-omat, de nagyon örülök, hogy végül rászántam a pénzt. Vicc nélkül, életem egyik legjobb döntése volt, és most már nem is tudnám elképzelni, hogy androidos telefont használjak.

2019. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem, az emberek többsége azzal takarózik, hogy az emberek többsége csak a divat és a státusz miatt veszi és használja.


Én nem emlékszem rá, hogy valaha is nyíltan irígykedett volna bárki, ellenben arra viszont igen, hogy úton útfélen megszóltak miatta, hogy mit villogok, erről enyit.

2019. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Stabilabb az Operációs rendszere, gördülékenyebben megy minden mint egy Android/Windows gépeken. Pont hogy az Amerikaiak 99%-a Apple termékeket használ. :)
2021. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!