Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone-ra miért lehet csak...

Az iPhone-ra miért lehet csak iTunes-szal zenét rárakni?

Figyelt kérdés

Tudom, ezt már több éve megszokhattunk az iPhone-tól, de azért mégis csak érdekelne, hogy pl. Windows Intézővel miért nem lehet zenét tenni iPhone-ra.


Ezt igazából 2 dolog miatt nem értem:

* az iOS-en van egy Fájlok alkalmazás, ahová pl. a képek, hangfelvételek, stb. kerülnek! Elvileg Windows Intézőnél a gépem ennek az alkalmazásnak a tartalmát látja az iPhone-ról. A zenéket akkor hogy-hogy nem lehet ebbe az alkalmazásba beletenni?

* Elvileg minden más telefon engedi a Windows Intézőt zeneletöltőnek! Akkor az iPhone miért nem?


Lehet, hogy hülye kérdés, de erre már évek óta szeretnék választ kapni!



2020. dec. 21. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Nem csak az Itunessal lehet, van számtalan más vezetékes, és vezeték nélküli megoldás ezekre a célokra.

2020. dec. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
le van tiltva hogy "fizesd ki a zenéket, vásárold meg", az hogy letöltöd a gépedre az iTunes-t és azon keresztül másolsz fájlokat, az is alig legális. Nekem például megszűnt a zene funkció a telefonomon mert apple musicet loptam :D
2020. dec. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az iTunes az iPod-okkal indult jóval az iPhoneok megjelenése előtt.

A cél az volt már akkor is, hogy a kalózmásolások megszűnjenek és csak hivatalos forrásból lehessen a zenelejátszó eszközre zenét rakni. Aminek okán az előadó és a kiadó is bevételhez jut.

Ez forradalmasította a zeneipart, kiadás, eladást, hiszen minimális összegért juthat az ember legálisan zenéhez és a zenész is megkapja a honoráriumát a munkájáért.

Fillérb..ó magyar szemmel ez persze felháborító!! Miért kell má' 0,99 dolcsit fizetni egy dalér' he'??

Steve Jobs ebben volt zseniális.... megalkották az online zeneboltot amivel mindenki jól járt.

Ne feledjük: az usáról beszélünk és annak középosztály, vagy a feletti társadalmi rétegéről! Itt nem gond kifizetni 1-5-10 dollárt egy albumért!

Ennek így kellene működnie Magyarországon is, hiszen nálunk is vannak olyan zenészek akik bőven megérdemelnék, hogy a zenéiket nem letorrentezed, hanem megveszed az albumot iTuneson, vagy előfizetsz Musicra, vagy Spotifyre.

Amúgy nem csak iTunessal lehet zenét tenni a telóra, van több más módszer is.

2020. dec. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Iphone tulajokat osszezavarna a tobb lehetoseg
2020. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Androidon simán, de iOS-on nem tudom, hogy működik-e a Youtube-ról letöltés 2conv-on keresztül? :/ Az ingyenes, biztonságos, és gyors, néhány másodperc alatt le is jön a zene!
2020. dec. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
iPhonera a Parancsok appal is lehet zenét tölteni mondjuk YT-ról.
2020. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!