Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tölt az iPhone-om, hogy...

Nem tölt az iPhone-om, hogy töltsem másképp?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrégiben a telefonom gyári töltője teljesen szétment, úgyhogy édesapám vett nekem egy töltőkábelt és fejet 5000ft körül. Most ez a töltőkábel nem tölti a telefonomat, mivel sokszor elhajlott úgymond, miközben töltöttem. kívülről semmi baja, viszont talán belülről megtört valami benne. Eddig sikerült tölteni különböző pozíciókan, de már egyszerűen sehogy se sikerül. Nem akarok új kábelt vetetni, szóval tudnátok segíteni, hogy van-e erre valami megoldás? Előre is köszönöm.

2020. dec. 21. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

a telefonban a tölsőcsatlakozót kitakarítottad?

nekem az volt a gond, hogy tele volt mocsokkal és nem lehetett teljesen bedugni a kábelt


fogpiszkálóval szedd ki a telefonból a retket!

2020. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Sajnos ez ilyen, mikor még androidom volt gyakran tönkrement a töltő, most Apples de vigyázok is rá. 😀


Mondjuk egy Apple töltőt és egy androidost ne hasonlítsunk össze, az Apple tök menően csomagolja össze a tartozékokat, prémium márkához illően.

2020. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

#2

érdekesség: a legtöbb megtört kábelről az iPhone tulajok panaszkodnak... :DD

a csomagolás meg minőség szempontjából jelentéktelen


kérdező, ha a telefonod képes vezeték nélküli töltésre, akkor esetleg úgy - bár ehhez is kell egy QI töltő


igen, a csatlakozót jó ötlet kipucolni!


ha máshogy nem megy, akkor bizony csak kell majd egy új kábel. de, most inkább vegyél valami strapabíróbbat, pl: [link]


nincs ideírva, hogy MFi, de elvileg az összes Baseus kábel rendelkezik ilyen certifikációval, ezért jónak kellene lennie.


ha inkább biztosra mész: [link]

2020. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kitakarítottam, így sem jó sajnos. Úgy néz ki, kénytelen vagyok új töltőt venni. Köszönöm szépen a gyors válaszokat!
2020. dec. 21. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
nem kell új töltő, lehet elég egy új kábel is!
2020. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!