Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan töltitek a telefont?

Hogyan töltitek a telefont?

Figyelt kérdés
2020. dec. 23. 06:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Konnektorban, vagy számítógéphez kapcsolva USB-vel.
2020. dec. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mikor szoktátok töltőre rakni a telefont. Amikor már teljesen lemerült, vagy hamarabb mint mielőtt kikapcsolna,vagy ha eléri a 15 % merülési szintet?
2020. dec. 23. 06:48
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden éjjel, egész éjjel. Nem nézem, hogy mennyire van lemerülve.
2020. dec. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha másnap megyek valahova, akkor előző este mindenképpen feltöltöm. Ha otthon vagyok, akkor 50% alatt töltöm, ritkán hagyom 30% alá esni. Okostelefont még nem hagytam teljesen lemerülni.
2020. dec. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hívásokra (nekem az a fontos) butatelefont használok, az akárhány napig bírja, az okosra ránézek néha vagy jelez magától, nem létszükséglet, csak akkor teszem fel a töltőre, ha már muszáj.
2020. dec. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Általában estétől reggelig.
2020. dec. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kell. Ha 40%-on van, de kell nekem nagyon másnap, akkor is, de olyan is volt hogy 1%-nál futtam a töltőért.
2020. dec. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem törődök vele hogy mennyire merült le vagy sem.

este irány a töltő, reggel friss, meleg töltött akku a jutalom.

Ezt a mostani telómmal 3 és fél éve minden este eljátszottam, semmi baja, ha erre irányul a kérdésed.

Nem nézegetem meddig merítsem, meg ilyenek. A telefon van értem. Az megint más, ha kifogsz egy hibásat, de azon az se segít ha sz@rakodsz a töltéssel.

A telóbal vévő töltésvezérlő és az akkuban lévő védelem együtt alkalmas arra, hogy ne tudj kárt tenni az akkuban. Innentől fogva nem sok értelme százalékokról beszélni.

Persze, ha akarod, játszhatsz vele, majd itt megmondják hogy mikor kell tölteni meg abbahagyni, hogy szupercella legyen belőle.

Mire az akkud egyébként is tönkremenne, már azon fogsz agyalni hogy milyen legyen a következő telód amire lecseréled, mert a tiédben még nincs gondolatolvasó, meg hologramos kivetítő, és már amúgyis karcos.

2020. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igazatok van, köszi mindenkinek!


Boldog ünnepeket!🍀

2020. dec. 23. 10:25
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Indukciós töltőink vannak. Este rádobjuk, reggel levesszük. Az autóban is indukciós töltős a tartó. Nap közben még sosem merültem le. AZ meg, hogy állítólag a 100% körüli állapottól gyorsabban öregszik az akkuja, a telefon magánügye, ő van értem és nem fordítva. Majd ha 70%-ra csökken a kapacitása, kicserélem az akkut.
2020. dec. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!