Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik típusú Xiaomi mobilt...

Melyik típusú Xiaomi mobilt válasszam?

Figyelt kérdés
A márkában biztos vagyok, de nem tudom melyik típust érdemes választani. Szívesen fogadok jó és rossz tapasztalatokat is, és tippeket, hogy milyen tulajdonságokat érdemes figyelni. Nincsenek különösebb igényeim, csak legyen megbízható, bírja az aksi, és ne legyen drágább 50.000 forintnál.

2020. dec. 23. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
34%

Én ezt vagy redmi 9et ajánlanék:


[link]

2020. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
redmi 9-et vettem most december elején a mediamarktban 55e ft volt - azt hittem drága, mert media általába véve az, de most hogy nézem az árakat a többi se olcsóbb. Nekem nagyon bejön, megvagyok vele elégedve, gyors, jó a kamerája, kicsit nagy, de megszokható. Szerintem ha találsz valahol akciósan vagy valami 5-10%os kuponnal teljesen megéri ár-érték arányba.
2020. dec. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!