Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vagy android?

Iphone vagy android?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem? Pénz nem számít

2020. dec. 24. 10:07
A kérdező szavazást indított:
Android
Iphone
Nem kell telefon
53 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem számít az ár, akkor Galaxy Fold 2, tehát droid.
2020. dec. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Most kaptunk iphonet nagyon nehéz kezelni, és nekünk most redmi 7-es van, szerintem ne nagyon költs rá annyi pénz. Nagyon nagyon ajánlom a xiaomikat, nagyon gyors, és az akkumulátora tökéletes, nekem normál használaton(youtube, facebook, chrome) 5 napig bírja 1 töltéssel. Az iPhone nem bírt ki 4 órát, de ez az én véleményem, én nagyon nem ragaszkodnék az iphonehoz

2020. dec. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Android
2020. dec. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Mindkettő jó. Ha a pénz nem számít, akkor azt vedd, amelyik neked a legmegfelelőbb.
2020. dec. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem értem a divattelefonokat iPhone, Samsung stb. Kínából rendelve pl cubot is tökéletesen teljesít hétköznapi használatra (telefonálás,Viber, WhatsApp,net, játék, navigáció,email, pár kép fotózásra) nem kell nagyon vigyázni rá ha eltörik, beázik akkor olcsón újat lehet venni.
2020. dec. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Morzsi007 ***** válasza:
21%
#2 az iphone-t aztán tényleg nehéz kezelni. :)))
2020. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Rajtam kívül mindenkinek iPhone van a családban, én vagyok egyedül Android-párti. Mikor megnyomogattam anyuét, nekem nem jött be az iOS, úgy találtam vélni, hogy nem minden művelet annyira egyszerű és közvetlen, mint Androidon, értesítési sávot se találtam, sok művelet Androidon viszont pikk-pakk megvan pillanatok alatt, legalábbis nekem! És az akksi se csak papíron kicsi, tényleg r#hadt gyorsan merül! Szerintem az Apple egyetlen ütőkártyája a legújabb A14 Bionic processzor gyorsasága, főleg az 5 nm-es lapkák miatt!

Az Androidnál nem ütközöl korlátokba, mert a rendszer nem tilt le semmit, minden művelet a Te utasításaid szerint történik, hardveresen pedig sokkal többet kapsz a pénzedért!

Én mindenképp valamilyen Androidosat ajánlok, de hogy biztos légy a dologban, menj be egy nagyobb áruházba (például Media Markt), és ott ki tudod próbálni mindegyiket, aztán eldöntöd, hogy Neked melyik jön be jobban!

2020. dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
részemről android, fél évig volt iphone-om, nem tudtam megbarátkozni az ios-el
2020. dec. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Morzsi007 ***** válasza:
59%

Nekem meg 12 éve ios. Mikor jönnek az androidosok, hogy megtelt a tárhely töröljek valamit. Aztán ki akarok törölni valamit, jön egy hibaüzenet, ha törlöm a fáljt veszélyeztetem a rendszer stabilitását meg ilyenek. Mi ez? Meg az alkalmazás váratlanul leállt, nem válaszol. Na, ilyenekkel 12 év alatt nem találkoztam ios rendszernél. Hogy kinek mi az egyszerű kezelhetőség, iphone-on 1 vagy semennyi navi gomb van, addig Androidon 3. Valakinek ez jön be, de másnak a másik rendszer, attól nem sz@r. Az aksi idő az új SE-nél a legrosszabb. Pár napja használok Mini-t, van, hogy 2 naponta töltöm, nem nyomkodom egész nap, és ez nem reggeltől estig, hanem 48 órára értem, minden bekapcsolva GPS, Bt, Wifi, 4G, 5G-t kivéve+ éjszaka rep. mód.

Ha a pénz nem számít, akkor nézd meg NEKED melyik áll kézre jobban, iphone 12 széria közül vagy android vonalon valami flagship-et. Utána talán már el tudod dönteni.

2020. dec. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Aki Android-ot használt annak nehezebb lesz az iOS, de ha iOS-t használsz akkor meg az Android lesz nehézkesebb. Én iOS-t használok viszont ha kezembe kerül egy Android telefon kb mindent keresnem kell rajta, mert máshol van vagy kicsit máshogy működik. Próbáld ki mindkettőt, egyik se jobb vagy rosszabb a másiknál csak más.
2020. dec. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!