Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valakinek eddig csak...

Ha valakinek eddig csak androidos telefonja volt, mennyire lesz nehéz megszoknia az Iphone-t?

Figyelt kérdés

A fiamnak szeretnénk adni egy Iphone 11-et diploma ajándéknak. Huawei telefonjai voltak eddig, amikor pár hónapja tönkrement, akkor gyorsan rendelt egyet annyiért, amennyi pénze akkor volt(talán 30-ért), de elfelejtkezett róla, hogy ezen már nem lesz a megszokott android és csak szenved vele azóta.

Tudom ilyenkor megjelenik a 2 tábor és az egyik ezt isteníti, a másik azt.

De az a helyzet, hogy ezt a telefont nyertem, tehát vagy ezt adom, vagy eladom és veszek egy androidosat, viszont pont így karácsony előtt gondolom csak eléggé ár alatt lehetne, mert mindenhol akciós, meg részletre van, stb. Szóval talán észszerűbb volna megtartani.



2020. dec. 5. 05:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%

Megszokni nem nehéz. Használni talán még egy kicsit könyebb is, mint az androidot, mert kevesebb a beállítás albeállításának az albeállítása. Az iPhone egyszerűen csak működik. Emellett hogy sok tekintetben egyszerűbb, felhasználóbarátabb, maga az iOS stabilabb és biztonságosabb is az androidnál. Az iPhone talán legnagyobb hátránya az ára.

A kérdés inkább az, hogy Apple zárt ökoszisztémáját mennyire tartja majd élhetőnek a fiad, mennyi csencselt, krekkelt vagy más módon bizonytalan, innen-onnan letöltögetett appot és tartalmat használ. Mert az Apple-nél ilyen nincs, az egy tiszta rendszer, nem azt teszel a telefonra amit akarsz hanem amit az Apple megvizsgál és jóváhagy. Ez jó, mert ellenőrzött, stabil, biztonságos környezet, nem nagyon van iOS-re még vírus sem, gyakorlatilag a saját hülyeségedtől is megvédenek. Ugyanakkor ezt sok szabadságharcos lelkületű ember korlátozásnak éli meg, hogy nem tud feltenni válogatás nélkül minden szart a telefonra.

Én speciel nagyon szeretem az Apple-t és az iOS-t, semmi pénzért nem váltanék már vissza androidra.

2020. dec. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz nehéz megszoknia,felnőtt ember...
2020. dec. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
A vicc kedvéért nem lenne bölcsebb megkérdezni mit akar ahelyett, hogy elversz egy vagon pénzt egy olyan meglepetésre, ami talán nem is akar?!
2020. dec. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

3-as, olvasd el újra a kérdést szerintem...


Én most váltottam iPhone 12-re, ezelőtt csak android volt. Igazából semmi probléma nincs a megszokás részével. Gyors, stabil, megbízható telefon. Nem hiszem hogy problémája lenne vele.

2020. dec. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek. Egyébként kb. semmit nem szokott letölteni a telefonjára, teljesen hétköznapi dolgokra használja. (3-asnak:nem értem miért válaszol olyan, aki nem olvassa el a kérdést rendesen)
2020. dec. 5. 07:04
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Na ha nem ilyen letöltőgetős beállítottságú a fiad, akkor a kérdés meg is oldódott, ebben az esetben tuti imádni fogja az iPhone-t.
2020. dec. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszi!:-)
2020. dec. 5. 07:32
 8/24 anonim ***** válasza:
32%
Én eladnám és vének belöle egy szuper androidos telefont.de még inkább megkérdezném fiamat erők kell e neki ,vagy marad az androidnál.
2020. dec. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
28%
Minek veszteséggel eladni egy jobb telefont, hogy utána drágábban vegyél helyette egy rosszabbat?
2020. dec. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Vannak olyan felhasználók, akik imádják állítgatni a telefonjaikat, oprendszerrel szórakozni, szögelni, ha nem ilyen a fiad, akkor nem lesz vele gondja. Az iphone arra van, hogy kezedbe veszed és működjön, nem lehet minden sz@rt állítgatni rajta, de nem is feltétlenül szükséges. 16 évesen androidot választottam volna, de most már nem fogok. :-)). Sok sikert hozzá.
2020. dec. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!