Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone hálózat hiba mi lehet...

Krisz153 kérdése:

IPhone hálózat hiba mi lehet a gond ?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem magánszemély től egy iPhone 11 pro max . A telo teljesen új és garancias minden oke vele de valamiért nem ismer fel a hálózatot pedig független . Körülbelül 6 szolgáltatót próbáltam akkor 3 mat be olvas a többit csak keresi ... nem tudok mi lehet a baj ? Szerintetek ? Mindenképp el fogom vinni Apple szerviz de addig is tudnátok valami biztatot mondani ?

2020. dec. 25. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A magánszemély mit mond erre? Őt nem kérdezted?
2020. dec. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy nem tud tanácsot adni mikor megvettem az én angol SIM kártyámat nem olvasta be de az övet angol és egy másik talán hongkongi kártyát olvasta szóval teljesen érthetetlen számomra egy másik angol szolgaltatos kartyamal semmi gond de amit használok a régi telommal azt nem és a magyart se pedig a régi független telom olvassa szóval nem lehet a kártyákkal gond 🤔akitől vettem anyit tudott tanácsolni hogy láttam hogy az ő két különböző kartyajaval működik és hogy garancias vigyem be és ők tudnak segíteni ...
2020. dec. 25. 12:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Még anyit hozza fűznek hogy teljesen új a telefon töltő bontatlan nem is volt töltve gyári fólia és 11.5 hónap garancia csak a szín nem tetcett neki .
2020. dec. 25. 12:29
 4/5 Morzsi007 ***** válasza:
Kérj új sim kártyát a szolgáltatódtól, amivel majd használni akarod. Hátha csak ez a baj. Én már jártam így anno a 6-os esetében.
2020. dec. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi hátha csak enyi lessz a gond :)
2020. dec. 25. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!