Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinalja ezt a telefon?

Miért csinalja ezt a telefon?

Figyelt kérdés

Ha valaki ír messengeren, nem kuld értesítést,és csak akkor làtom már ha megnyitom az alkalmazást.

Volt,hogy csak másnap vettem észre.

Miért van ez??


2020. dec. 28. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Alkalmazásértesítés be van kapcsolva?
2020. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nalam is neha ez van ,de az alkalmazasertesites be van kapcsolva. A facebooktol mar megszokhattuk h a messenger egy rakat szar
2020. dec. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vsz kevés a Ramod és a telefonod automatikusan kikapcsolja a hosszabb akutartalomért és a teljesítményért. De van egy beállítás amin engedélyezni lehet hogy a telefon ne optimizálja vagy hagyja futni a háttérben.
2020. dec. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden be van allitva a telom jol , nemreg neztem, + 128 GBos a telom amibol meg van nagyon sok asszem 109 GB ,szval szerintem csak bugos
2020. dec. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,minden be van állítva, úgy,hogy fut a háttérben mégis ezt csinálja .
2020. dec. 29. 07:45
 6/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Amúgy engem sem értesít, de legalább az ikonkitűzőt kirakja.
2020. dec. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalam meg azt se , de meg frissiteni se tudom v is nem is lehet perpillanat
2020. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!