Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud ajánlani egy jó...

Valaki tud ajánlani egy jó töltőt, ami nem forrosodik, megbízható?

Figyelt kérdés
2020. dec. 29. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Mivel nem írtad milyen telefonhoz kell, így nem. De amúgy tudok: gyári


Nevetséges, hogy sokan villognak az iPhone-nal és Ikea-ban vett 2-3 ezer forintos töltőkkel csúfoskodnak, mert prémium telefonra van pénz (nincs, csak 24 hónapos részletre 2x annyiért), de a gyári 8 ezer forintos töltőfejre már nem futja.

2020. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Hurkatöltő.
2020. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Adott készülékhez adott (vagy utólag vásárolt) gyári töltő, vagy olyan töltő, ami VALÓBAN képes leadni az 5V/2A-t.


Gyorstöltés esetében egyébként a melegedés normális.

2020. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

1 dollárért kapsz usv töltőt az alin, ami normálisan tölt.

Kb 3 dollárért már nagyobb áramerősségre is képes töltők vannak. 2021-ben a töltők tudni szokták a rájuk írt áramerősséget. Ez már régen nem űrtechnika, és nem márka kérdése.

Ne komplikáld el kérlek.

2020. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Ne a legolcsóbb kínait, de szabványosítottak a töltők, szóval lehetőleg a tulajdonságai eggyezenek a régebbi töltőddel.
2020. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 - nek és a többi lepontozónak:


https://www.youtube.com/watch?v=jdISnlydUMk


Egy a sok "bizonyíték" közül, hogy miért NEM SZABAD megvenni az "egydoláros" töltőket!

2020. dec. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem a gyári töltő kibírt kicsivel több mint egy évet. Úgy, hogy én vigyázok rá jobban mint egy átlag ember.

Nem akarok megegy olyat venni.

Eszem ágában sincs kínai 1 dolláros fost venni. Tudom nem írtam adatokat de én bevált, megbízható márkára vagyok kíváncsi.

2020. dec. 29. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Én átlagember vagyok, soha 1 gyári töltőm sem ment tönkre, se a kábel se pedig a táp. Szóval 100%, hogy valamit nem jól csinálsz.
2020. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!