Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy héttel ezelőtt vásároltam...

Sándor Tamara kérdése:

Egy héttel ezelőtt vásároltam egy Samsung okosórát. Részletek lennebb, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Na szóval, vásároltam egy Galaxy Watch Active 2 okosórát, ami az első indítás után kapcsolódott a telefonommal és kérte, hogy adjak meg egy PIN-t. Én azt meg is adtam, ma viszont be szerettem volna lépni a Samsung Pay órára készített appjába, de elfelejtettem, hogy pontosan, hogy is van a PIN kódom :( Volt valaki aki esetleg tudná, hogy hogyan is kellene azt a PIN-t valahogy kitörölni? Néhány megoldást már találtam a neten, viszont azokkal kapcsolatban is lenne néhány kérdésem.

1. Olvastam, hogy esetleg egy óra visszaállítás megoldaná a problémát, viszont annyi a gond, hogy az óráról készült egy biztonsági mentés a telefonomra, és majd a reset után, ha azt visszaállítom, akkor ugyan úgy a PIN kód is megmarad, vagy nem?

2. Olvastam néhány cikket, hogy ha 10x elrontom a kódot, akkor annyi fog csak történni, hogy kitörlődik a bakkártya adataim. Ebben valaki esetleg tudna valami véleményt mondani?

Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek.

S. Tamara



2021. jan. 1. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Válaszd szét a telefont az óráról, majd "reseteld' az órát (állítsd vissza)


Bizonyára meg fogja kérdezni, hogy visszaállítsa-e a korábbi mentést, erre nyomsz egy NEM-et.

Vagy ki is törölheted a mentést szerintem.

2021. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!