Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami tapasztalat ezzel...

Valami tapasztalat ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már elég régóta szeretnék egy megbízható bluetooth-os fülhallgatót! Régebben kaptam egy Tws i7et hát valami borzalmas volt és elég rövid időn belül el is romlott. Most azonban a Huawei freebuds 3i fülhallgaton gondolkozok elég rég óta! Van valakinek személyes tapasztalata vele kapcsolatban? (Huawei telefonom van). Volt tapasztalatom huawei freebuds lite-tal.Érdekelne menyire különbözika kettő kialakításában és hasonlókban. Freebuds lite sajnos elég gyorsan meghibásodott, bár (szerettem)nem volt vele semmi problémám vele, azonban gondolkoztam rajta, hogy mostmár az egyel újabbat vásárolnám meg belőle.


Vagy valami ajánlás a számomra?



2021. jan. 3. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Freebuds volt nekem is lite, nekem semmi probléma nem volt vele.
2021. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Több barátomnak is olyan van, én is próbálgattam, nekem kényelmes, minőségi, jól is szól
2021. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Morzsi007 ***** válasza:
Most jött meg pár napja a TWS F9 az Aliról. 3500Ft volt akciósan, gondoltam poénból kipróbálom, mit tud egy ilyen olcsó vezeték nélküli füles.Működik !:) Ennyit bőven megér, sokkal rosszabbra számítottam hangzásban.
2021. jan. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tws i7s van nekem most, ilyen áron kapod a vezetékest is.


A hangzása elég menő a 2500 ftjával.

Nem tudom mennyit bír még. 🤷🏽‍♀️

2021. jan. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!