Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak nálam van ez a probléma?...

Csak nálam van ez a probléma? Nektek is ilyen mostanában a messenger?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a probléma kb azóta van, mióta ilyen "szép" színes messengerünk van.

Szóval az lenne, hogy van ez az elérhető állapot. És miért van az hogy hosszú percek, van hogy egy óra elteltével is akár, mutatja még hogy az illető elérhető, közben, tudom hogy nem (mondjuk onnan tudom hogy ott ül mellettem, és látom hogy nem telefonozik)

Mitől lehet ez? Telefonja miatt lehet vagy csak rosszul van valami beallitva a messengeren?


Köszönöm előre is



2021. jan. 7. 06:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet háttérben fut még a Messenger, hiába nincs éppen megnyitva.
2021. jan. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Régebben is ezt csinálta.
2021. jan. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
54%
A messengerrel mostanában nagyon sok gond van ha a googlon olvasol hireket akkor tudod hogy a messenger mar nem sokaig lesz (allitolag). De a fejlesztok probaljak minnel hamarabb megcsinalni. Amugy nekem is sz9kta csinalni de semmi para :)
2021. jan. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy nem lesz már sokáig messenger? Mi lesz helyette?
2021. jan. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek, mindig is sz** volt. Nyilván a legelterjedtebb csevegőapp, köszönhetően, hogy facebook az egyik (ha nem a) legnagyobb közösségi platform. Borzasztóan sok adatot halásznak, teljesen érdektelen információkhoz jutnak hozzá, de egyre-egyre többet akarnak. Sok fejlődő országban már évek óta próbálják elhagyni azt a sz**kupacot, de itthon ez sosem fog megtörténni, mert abszolút nem érdekli az embereket, mert "hát mindenki ezt használja".

Nem hiába vette meg a WhatsApp-ot az FB 2014-ben.

Ez egy relatíve friss kép:

[link]

2021. jan. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös vagyok, még annyit, hogy engem sem igazán érdekelt ez az egész téma, mert nincs igazán mit titkolnom, nem vagyok maffiózó, drogdíler, de azért a lófa**nak is van vége, és egyre messzebb mennek.
2021. jan. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3

Ez hülyeség, hogy nem sokáig lesz Messenger.

Több mint 1 milliárd letöltése van, és ez még csak a rendes verzió a GPlay-en, nincs benne az iOS és a Messenger lite.

Egy ekkora volumenű app nem fog megszűnni, az is biztos.

2021. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ilyen.
2021. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!