Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE, 11 vagy 12 mini?

Iphone SE, 11 vagy 12 mini?

Figyelt kérdés
Pénzügyileg ez a 3 típus férne bele. Nem feltétlenül a legújabbra vágyom, hanem ami ár/érték arányban a legjobban megéri. Tudnátok véleményeket írni erről a 3 típusról? Melyik miért érné meg jobban?

2021. jan. 8. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
11
2021. jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bővebben?
2021. jan. 8. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:
ÉN a 12 Minit benném a mérete miatt ezek közül. Meg Ha hosszú távra tervezel az azért egy évvel újabb, mint a 11. De a 11 is oké vétel. SE-t azért nem venném, mert egy régi konstrukció, amibe beleraktak egy új kamerát és processzort. Cserébe olcsón lehet javítani, mert még nem oled kijelzős, egyebek, és rengeteg alkatrész van igaz minden minőségben.
2021. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3 OLED kijelzőt a három közül, csak a 12 Mini kapott.

Egyébként szerintem a 12 Mini mérete már túl kicsi manapság. Az akksi mérete meg pláne.

A három közül egyértelműen a 11-et venném. Az akksi abban a legjobb (még mindig a három közül), a mérete is elfogadható, a kijelző LCD, de nem zavaró.

És mire a támogatása lejár és-/vagy tönkre megy az akku, addigra már úgyis leváltod.

2021. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Igazad van, elfelejtettem, az sem OLED még.

A 11 is jó vétel teljesen.

Nekem a méret azért számít, nem a legkényelmesebb a jelenlegi 6,2 sem :D

2021. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!