Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ezzel vissza...

Szerintetek ezzel vissza lehet élni?

Figyelt kérdés
Minap eladtam a telefonomat, sim kártya ki lett véve, gyári visszaállítást is csináltunk, illetve kötöttünk adásvételit is. A vevő sztem nem magyar volt, kicsit fura,szerintetek ezeknek függvényében vissza lehet élni bármivel is? (google fiók stb...) Nyugtassatok meg ,mert félek,apa szerint hülyeség ezen aggódni!

2021. jan. 8. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"apa szerint hülyeség ezen aggódni"

És teljesen igaza is van. ;)

2021. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valóban hülyeség ezen aggódni.
2021. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj nyugi. Bizonyítékot csak kapott arról, hogy megvette tőled? Pl:amikor megvetted a telefont és kaptál hozzá számlát arról, azt nevezik eredeti számlának, azt oda adtad neki? Nem muszáj, de ha megvette tőle akkor mégiscsak az ő baja lesz ha nem kérte el.
2021. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kérte el, nagyon szétszórt volt, töltő se kellett neki! Fura....
2021. jan. 8. 16:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Tényleg mindent töröltél telefonról?
2021. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindent, plusz gyári visszaállítást! Google fiókot nem tudtam,de az a gyári visszaállításnál automatikusan elvész a teloról, ellenőriztem is!
2021. jan. 8. 16:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Én biztos ami tuti megváltoztatnám Google fiókom jelszavát mindenképpen.
2021. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
okes
2021. jan. 8. 16:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, ha kijelentkeztél és gyári beállítást is csiná,ltál, akkor nem igazán lehet semmivel se visszahozni adatot róla. ENnél többet nem igazán tehettél.
2021. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Google fiokbol nem tudtam kijelentkezni,de az a gyari visszaallitas utan el is tunt , most csinaltam jelszomodositast!
2021. jan. 8. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!