Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ötletet adni, hogy...

Tudnátok ötletet adni, hogy milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Maximum 80-100 ezret adnék érte. Leginkább a kamera érdekelne hogy kategóriához képest jó képeket készítsen. Egyébként nincsen semmi speciális igényem ezen kívül, abszolút nem játszok telefonon, csak böngészek, közösségi oldalakat használom, Youtube meg Spotify. Már annyi videót meg mobilos oldalt olvastam, de nem nagyon vagyok előrébb. A Sony telefonok jönnek be a legjobban, de sajnos nem nagyon vannak toppon már egy jó ideje okostelefon téren. A csúcsmodelljeik se meg amúgy se szeretnék 350 ezer forintot kiadni egy telefonért amit úgy se használnék ki.

2021. jan. 8. 19:18
1 2
 11/14 qkker1 ***** válasza:
70%
Digitális zoommal minden kép gagyi.
2021. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
Egyáltalán nem mindegyik! Persze digitális zoom-mal semelyik nem tökéletes, de ott is vannak különbségek, és az 5.3-é a rosszabb fajták közé tartozik!
2021. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, amúgy megnézted a Mobilarénában a Poco X3 tesztképeit, vagy csak mások írásos véleményeire hagyatkozol? Kizárólag csak az utóbbira hagyatkozni a legnagyobb hülyeség, ez olyan dolog, amit mindenképp látni kell, és ne más szemeivel akarj látni! Nekem is fontos a jó kamera, és szerintem egész jók a képei, nézd meg Te is, és döntsd el Magad!
2021. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen persze megnéztem, de nekem nem nagyon tetszenek, elmosódottnak tűnnek. Egyébként köszi a tippet neked is, ezt a telefont már előzőlegesen is néztem.
2021. jan. 9. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!