Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS-hez értők, főképernyőről...

IOS-hez értők, főképernyőről egyszerűen nem tudok törölni egy könyvjelzőt, valakinek ötlet?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve letöltöttem a régi! telefonomra egy külsős AppStoret, ahol mindenféle tört appot le tudtál tölteni. Egyszer csak ez az “alkalmazás” átváltozott egy könyvjelzővé, azóta se törölni, se semmit nem tudok vele. Rákattintva az jön be hogy nincs ilyen domain. Vettem iCloud tárhelyet, oda mentettem mindent, újratelepítettem a telefonomat, de ez a cucc ugyan úgy mentődik iCloud biztonsági másolattal.

Nem tudom mi van, rakok képeket. (Azért jött fel most ez, mert a telefonomom pár perce megjelent 2 app, amit életemben nem töltöttem le (egy kínai TikTok szerű meg egy PubG copycat))


[link]

[link]



2021. jan. 9. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

hát ha biztonsági mentésből visszaállítod a telefont akkor minden pontosan ugyanúgy visszaállítódik mint mentés előt........


ha hosszan rányomsz erre az ikonra akkor mi történik?

nyomd hosszan amíg el nem kezdenek az ikonok rezegni

nem jelenik meg a felső sarkában egy kis - (mínusz) jel?

2021. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az egyik csatolt kép pont a “Főképernyő szerkesztése” után készült.
2021. jan. 9. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

jaaa bocs. nekem az allja kilógott a képernyőről, nem láttam az alsó ikonokat


a Beállítások -› Általános -› iPhone tárhely oldalon látod ezt az appot?

ha igen koppintsd rá és aztán törlés

2021. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem látom, nincs az Appok között.
2021. jan. 9. 20:15
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Edit home screent megnyomod, akkor mi lesz?
2021. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

akkor az lesz amit az első kép mutat megjelennek az appok ikonján a - -ok


olvasgattam külföldi fórumokonés az egyik megoldás a teljes gyári visszaállítás - amit csináltál is, de ugye ne tedd viissza a mentést.

Illetve valaki írta, hogy ahonnan letöltötte ezt az appot, ott volt valami leírás hogyan kel uninstallálni.

mivel nem eredeti appról van szó ezért nem lehet törölni a telefonról a szoksásos módokon.

2021. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6# ugyan azt a fórumot olvastuk
2021. jan. 9. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

úgy tűnik...

meg egy videót találtam, de ott más ikonja volt és a csávó simán kitörölte....


Áthelyezni sem tudod?

Ha igen, akkor tedd el valami mappa legalljára és nem fog zavarni

2021. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!