Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE 2020 megéri 2021-ben?

Iphone SE 2020 megéri 2021-ben?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új iphone-t a régi helyett. Más telefon nem jöhet szóba mivel nagyon megszerettem az Iphone rendszerét. Az Se 2020 lenne az még amit nyugodt szívvel meg tudnék venni, mert még belefér a keretbe. Milyen a kamera minősége? Töltő meg füles van hozzá? Mennyi ideig bírja az akksija? Melyik tárhely lenne előnyösebb sok zene, kép, játék miatt? Ha megveszem boltban akkor ott bele tudják rakni a sim kártyát meg raknak rá fóliát? köszii

2021. jan. 11. 01:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ha annyira iphonet akarnék,biztos,hogy beruháznék a sima iphon 12-re,igaz hogy drága,de nem adnám alább.

A 11-es kijelzőben gyengébb,de még esetleg az is szóba jöhetne.

Nekem az SE kicsi,tartalom fogyasztás szempontjából,na meg nem győznéd tölteni.

Nekem nagyon tetszik a 12-es,új dizájn oled kijelző,de sajnos én nem engedhetem meg magamnak.

2021. jan. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
53%

amiben az iphone nagyon jó, az a készenléti idő- Ezért nem érdemes ilyen videókat nézni, ahol 100%ról berakják egymás mellé az androidos telóval őket, úgy az androidosok bírnak többet. Viszont ha nem nyúlok hozzá egész nap, merül 4-5%-ot estig, ezt kevés androidos tudja..


Pl a 11em leveszem 7kor a töltőről 3.5-4 óra kijelzőidőt hozok össze egy nap átlagosan, és 40% alá ritkán merülök nap végére. Az se tény hogy fullra remerülne szerintem is, azt nem a HC felhasználóknak találták ki, hanem akik akarnak egy megbízható telefont évekre, és csak alapszinten használják

2021. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

azért erre gondoltam mert ez viszonylag kicsi és kénylmes lenne a kezemben.

a többi telefon nagy és szélesebb.

2021. jan. 11. 11:31
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem SE2020-am van, én meg vagyok vele elégedve. Én androidról váltottam, meguntam, hogy másfél-2 évig tudtam használni a telefonjaimat, ismerőseim pedig 4-5 éve használták már az Iphonejukat, így gondoltam kipróbálom.

Nekem nagyon bevált, igazából többet én sem szerettem volna költeni rá, a mérete is optimális számomra, ezen még van középen gomb, nálam ez is előnynek számított. Illetve semmi extrát nem csinálok rajta, nem kell olyan pro kamera (elég jó a kamera egyébként, szóval túl is teljesítette az elvárásaimat), telefonálni, meg közösségi médiára használom legfőképp.

Szerintem az akkuja is simán jó ilyen használat mellett, másfél napot simán kibír úgy, hogy mondjuk 95%-os töltöttségről lemegy 20%ra.

SZóval nekem megérte, ha most veszed akkor azt hiszem már nincs töltő meg füles, nekem még járt hozzá.

2021. jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
30%

#12

Azért az emberek nagy része nem azért vesz okostelefont, hogy egésznap hozzá se nyúljon csak egy két hívás erejéig használja egész nap,mert akkor arra megteszi a jó öreg Nokia 3310-is😁

Szerintem igenis fontos nem csak a készenléti idő hanem a kijelző idő is,volt iphone 7-em,reggel elmentem 100% akkuval és délben már 20% körül volt, igaz nyomkodtam is rendesen,de hát azért vettem.

Két hét múlva meg is szabadultam tőle.

2021. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

15: igen, azért írtam, hogy az SE tényleg ilyen basic okostelefon.


Gondolom sok régi alkatrész maradt raktáron, kellett a készletkisöprés, így lett SE :))


én a 11-gyel teljes megvagyok elégedve.

2021. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

12.köszönöm!

a te tapasztalatod alapjan szerintem akkor veszek egy ilyet :)

nekem se kellenek pro cuccok meg ilyenek.

amúgy ha boltban veszem csak adnak hozzá töltöt mármint nem a telohoz nyilván hanem monja hogy nincs benne azt ad hozzá valot?

2021. jan. 11. 14:04
 18/24 anonim ***** válasza:
60%
Felhívnám az emberek figyelmét arra, hogy az apple-nek 2* nagypbb botránya is volt az akku-k szándékos üzemidő csökkentésével ettől függetlenül viszont sok embernek ez felsem tünik és ez számít. Lehet a kérdezőnek nem fog feltűnni úgyhogy simán. 3 éve note8-at használok, nem tudom menyit bír egy 3300mah akkunál kissebb
2021. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

12es vagyok, nekem iphone 11ről van ilyen tapasztalat, de fórumokon se panaszkodnak az SE-ről. Aki ilyet vesz, az tudja, hogy mit várhat el reálisan tőle.


Lehet hogy kifogsz még olyat, amihez jár még töltő/füles :)

2021. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

19.melyikhez lenne még töltő meg füles? :D.

azért nem szeretnék használtat venni.

2021. jan. 11. 15:08
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!