Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE 2020 megéri 2021-ben?

Iphone SE 2020 megéri 2021-ben?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új iphone-t a régi helyett. Más telefon nem jöhet szóba mivel nagyon megszerettem az Iphone rendszerét. Az Se 2020 lenne az még amit nyugodt szívvel meg tudnék venni, mert még belefér a keretbe. Milyen a kamera minősége? Töltő meg füles van hozzá? Mennyi ideig bírja az akksija? Melyik tárhely lenne előnyösebb sok zene, kép, játék miatt? Ha megveszem boltban akkor ott bele tudják rakni a sim kártyát meg raknak rá fóliát? köszii

2021. jan. 11. 01:07
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

amúgy tényleg nem kell nekem pro kamera, meg ilyen mindenféle csúcs technológia mint a legujabb modellekben hanem simán egy szimpla iphone ami mégsem használt de új fajta. szóval ha ez az se megfelel erre a célra akkor tökéletes :)

a mostani iphone 5s nagyon hamar le szokott merülni szóval lehet az se üzemideje nagy váltás lesz ehhez képest XD

2021. jan. 11. 15:10
 22/24 anonim ***** válasza:
jah, hát az biztos, ég és föld lesz a különbség :D
2021. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

megéri?

én egy ilyet használok

főleg ugyanarra használom mint bárki más a telefonját szóval ja

nekem elég a kamera de ha keresnél képeket neten meglátnád csak lusta vagy

apple oldalon mutatják h mivan a dobozba meg máshol is csak ehez is lusta vagy

nekem 5 óra képernyő idő amit a tesztvideókba elmondanak csak ezt is lusta voltál megnézni

melyik tárhely előnyős? volt elötte már okostelefonod csak tudod neked mennyi elég

2021. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia, kedves kérdező!

Nekem 2. generációs iPhone SE telefonom van. :)

Az, hogy megéri -e,

erősen szubjektív!

Az akkumulátor kapacitás nagyon gyenge,

1850 mAh-es.

3. generációs A13 bionic chippel rendelkezik, nagyon gyors ,jól működő készülék, már-már csúcskategóriás, pedig iPhone 6s és iPhone 8 kombinálva, csak a processzor és talán a kamera változott, mondjuk a portré itt is csak embernél alkalmazható, állatoknál, tárgyaknál sajnos nem.

Dizájn szempontjából: előlap: iPhone 6s, hátlap: iPhone 8, az alma logóban különbözik csak.

Míg a 8-nak fent van, az SE 2-nek középen.

Ha több kamerás telefonokban gondolkodsz, elmondok egy titkot :)

Felesleges a 3 meg a 4 kamera, ez a telefon 1 db kamerája olyan képet csinál, amit már posztolhatsz is közösségi oldalra, mert kevésbé aszimmetrikus a fejed rajta. :)

2021. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!