Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12 Mini vagy Iphone SE...

Iphone 12 Mini vagy Iphone SE 2020?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új Iphone-t de sajnos nagyon sokkalom a 12 mini árát pedig méretileg tökéletes lenne. Viszont az SE 2020 se lenne rossz méretileg meg árban elfogadhatóbb nekem mint a Mini de nem tudok dönteni. Nekem nem kellenek pro cuccok de legalább ne fagyon le, ne akadozzon, viszonylag szép képeket készítsen, Aksija bírja legalább 4 órán át pl. Facebook, Pinterest közben is akár amik erősen fogyasszák. Méretileg mennyi észrevehető különbség van a kettő között? Nagyon nem szeretnék nagy telefont, olyan kellene amit egy kézben is kényelmesen tudnék fogni meg írogatni vele közben mert sokat szoktam messengerezni. Mit javasoltok? Más telefon nem jöhet szóba mert nagyon megszerettem az Iphone-t. Előre is köszii.<3***

2021. jan. 12. 02:08
 1/7 xKakashix ***** válasza:
80%

https://www.youtube.com/watch?v=2hHA3wSRxjQ

tudom ajánlani ezt a videót, szerintem segíteni fog a döntésben

illetve ugyanezen a csatornán van egy 12 Mini teszt is, lesd meg

nekem egyébként amiért nem jöhetne szóba az SE, az az üzemidő

2021. jan. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12 Mini
2021. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2.miért?

így nem derül ki sok :D...

2021. jan. 12. 10:06
 4/7 anonim ***** válasza:

csomo mindenbe akkora a különbség h az a 130 ezer forintos különbség érthető

nekem az SE2020 bírja az 5 órás képernyő időt

nekem a kamera nem a legfontosabb

inkább az h müködjön a teló és jól müködjön

gyorsaságba nem éreznél különbséget

2021. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4.5 óra nekem tökéletes lenne :D

régim 1-2 órát bír folytonos használat mellett szóval megváltás lenne.

2021. jan. 13. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kb csak social médiára használom, napi 5 óra képernyőidő mellett az SE-m másfél napig bírja kb. Nem volt semmi különleges igényem, egy jó telefont szerettem volna, nem horror áron (és iphone-t, miután sokadik androidos telómat kellett lecserélni 1-2 év után), ennyi használathoz nekem az SE nagyon jó vétel volt.
2021. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6.szuper.:)

androidról rég leváltottam iosra mivel sokkal kényelmesebb a nekem kezdetben nem szerettem de később imádtam :D..én se horror áron akarok venni telefont meg annyiért nem is vennék alabpól telefont de az se ára még úgymond elfogadható.most is csak kényszerből vagyok egy ezeréves android telón mert minden telefonom bedöglött ssajnos. de addig mig veszek tökéletes. utána meg csak is iphone marad:)

2021. jan. 13. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!