Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha átteszem az új simkártyát...

Ha átteszem az új simkártyát a mobilomba, mi marad meg a mobil jelenlegi tartalmából és milyen adatok/programok/feljegyzések/játékállások veszhetnek el? Kérlek segít_setek!

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 09:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
A névjegyzéked marad meg, mást nem tárol a SIM-kártya.
2021. jan. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit félreértelmeztem a kérdést:

Mindened megmarad, csak ha a névjegyeid a régi SIM-en voltak, akkor azok nem.


Mást nem tárol a sim, csak a telefonszámokat.

2021. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A névjegyek (de ez attól függ, hogy hova mentetted őket), híváselőzmények, SMS-ek, MMS-ek.


A SIM kártyának csak a hívásos dolgokhoz van köze, a játékokhoz s hasonlókhoz nem.

2021. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tehát például a feljegyzések amiket írtam a két év alatt, vagy a játékállások (guest módban) meg fognak maradni?
2021. jan. 12. 09:12
 5/17 A kérdező kommentje:
Ok, remélem így lesz, köszönöm!
2021. jan. 12. 09:13
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Így lesz, nyugi. A SIM kártyának nincs köze azokhoz.


A feljegyzések s játékállások csak úgy tudnak elveszni, ha letörlöd az adott appot, törlöd az alkalmazásadatokat, visszateszed gyárira a telefont, vagy ha megthetetlenne törik a telefon.


Amúgy a feljegyzéseket érdemes lenne elküld magadnak Messengeren, e-mailben, exportáld őket, stb, mert bármikor történhet valami azzal a telefonnal.

2021. jan. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Időnként egész telefonról, különösen fontos adatokról biztonsági mentést készíts. Egyébként SIM-mel kapcsolatban előzőek nagyon jól leírták.

Mai okostelefonok szerintem alapból nem is igazán tárolnak még névjegyeket se meg SMS üzeneteket se a SIM-en, legalábbis alapértelmezetten biztos nem.

2021. jan. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A SIM kártyának nincs köze sem a játékokhoz, sem pedig a jegyzetekhez.

Ugyan úgy hozzá tudsz majd férni a játékokhoz is, és a jegyzetekhez is SIM kártya nélkül, vagy egy új SIM kártyával, ne aggódj.

2021. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Kipróbáltam és valóban így lett, semmi nem (még a névjegyek sem) törlődött! :)


Aki írta az exportálást, vagy akárki más, aki jártas a böngészőkben:


Megnyitott "füleket" vagy "tab-okat" mivel exportáljátok ki?


Van egy X browser a telefonon, annak például 34 megnyitott "füle" (ablaka?), ezek mindegyikét ki akarom exportálni egy fájlba, hogy akármikor máskor újra megnyithassam abban, vagy egy másik böngészőben ismét mindet.


Ez még rendkívül fontos lenne nekem, kérlek segítsetek!

2021. jan. 12. 12:17
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

ha a böngészőben van olyan, hogy "oldal mentése", akkor azzal mész valamire.

(én a chrome mobil verziójában nem találtam meg, a te böngésződben pedig nem tudom, van e ilyen)

ilyenkor egy .html fájlba fognak ezek mentődni, többé-kevésbé pontosan.


ha hirtelen akarod elérni a bizonyos oldalakat a semmiből, akkor ajánlom, hogy inkább könyvjelzőzd őket. könyvjelzők importálására másik böngészőből pedig szokott lenni lehetőség.

2021. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!