Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE 2020 vásárlás hogyan?

Iphone SE 2020 vásárlás hogyan?

Figyelt kérdés
Szóval eldöntöttem, hogy ezt a telefont akarom megvenni. Kérdés, hogy melyik boltban lenne érdemes ahol rá tudnák tenni a fóliát is meg az új simkártyát is beletudják tenni? Meg ha jól tudom akkor töltő meg füles már nincs is hozzá hanem külön kell kérni azt az eladótól? Meg ugye nincs rajta jack dugó hanem ilyen lightning fülhallgató(?) van hozzá ami hasonló mint a jack vagy mi a különbség? Soktól hallom hogy az aksi ideje nem a lefényesebb de egy átlagos felhasználónak jó lenne aki nem telefonozik annyit? Előre is köszi a válaszokat.

2021. jan. 13. 05:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Fóliát feltenni és SIM-kártyát áttenni kb 2 perc otthon.

Egy töltőkábel van hozzá azt' csókolom. Fali adapter és fülhallgató nincs.

Tudsz venni lightning-jack átalakítót, nálunk pl 3000 Ft a gyári.

Az akksi tényleg nem dönt majd világrekordot, de ha nem nyomkodod napi 25 órában, akkor nem lesz vele gond.

2021. jan. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

tudom hogy 2 perc de én mindig elrontom és ők csak profibban tennék fel.

nekem mindig buborékos marad.:(

amúgy köszii :)

2021. jan. 13. 07:29
 3/10 A kérdező kommentje:

Fali adapter és fülhallgató nincs

szóval akkor külön kell megvenni?

mert mivel töltöd akkor? :D

2021. jan. 13. 07:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Így van. Vagy megveszed külön, vagy ha volt korábban iPhone-od, akkor használod azzal.
2021. jan. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megrendelheted a keszuleket akar otthonra is, aztan majd elviszed kulon egy gsm-be peldaul, ott tudsz venni adaptert, foliat,es ra is rakjak neked. A sim kartyat pedig te is at tudod tenni, 3 perc. Ha nem megfelelo a kartya merete, mert regebbi tipusu telefonod van, akkor meg a szolgaltatodat kell megkeresni, ok tudnak adni ujat.
2021. jan. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak a statisztika miatt, kivancsi lennek,hogy a kerdezo hany eves. Persze csak ha nem bántom a kerdesemmel.
2021. jan. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :)

amúgy ja régebbi típus meg ilyen picike, nem tudom hogy ennek milyen simtartója van.

6.20 év feletti vagyok nem bántasz meg. :)

a pontos koromat nem szeretném megadni hisz anonim oldal itt úgyse kel :D

2021. jan. 13. 08:55
 8/10 anonim ***** válasza:
termeszetesen.
2021. jan. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mediamarktba simán megcsinálják

anno mikor 5s t vettem zegen megcsinálták volna pár ezerért mindent

adatok átmásolása meg ilyen szarok amiket énis megtudok csinálni

veszel lightingos fülest aztán jolvan vagy átalakítot ha van egy jó jackes fülesed

max beviszed depoba aztán ott is rárakják neked ugyanannyiért

2021. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9.köszönöm :D.

akkor mediaban fogom majd nézni.

amúgy is vagy ezt a boltot vagy az euronicsot néztem ki hogy ott veszem majd.:)

2021. jan. 13. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!