Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudok venni olyan új mobiltele...

Tudok venni olyan új mobiltelefont amin 2db. kameránál nincs több?

Figyelt kérdés
Valahogy teljesen feleslegesnek érzem a több kamerás megoldást, elfogadom hogy egy jó dolog, de számomra teljesen felesleges. Ha meg valaki ilyen szakmában akar elhelyezkedni gondolom nem egy telefonnal teszi. Gyártanak még olyan új telefonokat amin nincs ennyi kamera?

2021. jan. 14. 14:46
1 2
 1/13 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Milyen árkategóriában keresel?

[link]

2021. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Huawei p smart z
2021. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Az azért érdekelne, hogy miért zavar téged, ha több a kamera, mint kellene. Így előbb-utóbb saját magadnak fogod feleslegesen szűkíteni a választékot, mert rövidesen csak a legolcsóbb telefonokban lesz oldalanként 1 kamera. Aztán csak azért vennél valami lassú, elavult telefont, mert neked nem kell bele sok kamera?
2021. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nem zavar, csak számomra teljesen felesleges + nem is tetszik, de az már más kérdés. Ezért kérdeztem úgy hogy mai hardverekkel, új telefon létezik-e több kamera nélkül? Jó lenne egy olyan lehetőség ahol egy csúcs telefonnak lenne több, és két kamerás változata olcsóbban
2021. jan. 14. 15:19
 5/13 A kérdező kommentje:
Amiket láttam újabbak 2 kamerával azok belül elég gyengék voltak mai telefonokhoz képest. És ha úgy kérdezem hogy létezik-e új csúcstelefon 2db. kamerával?
2021. jan. 14. 15:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Én inkább notch ellenes vagyok, mert az előlapi kamerát egyáltalán nem használom és zavar, hogy a kijelzőből vesz el totál fölöslegesen akár csak egy kis környi helyet (videó nézésekor nagyon zavaró). De hiába keresek olyan telefont, amin akár egyáltalán nincs előlapi kamera, vagy úgy van elhelyezve, hogy ne a kijelző rovására menjen, csak gagyi vackokat találok ilyen feltételekkel.
2021. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pont emiatt gondolkodtam én is sokat a Xiaomi Mi 9T-n, lehet az a megoldás tetszene neked, ha már nem igazán van más
2021. jan. 14. 15:30
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem olyan telefonom van amin elöl a sarokban 1 kamera hátul meg 2 kamera van.
2021. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7 na pont ilyet szeretnék, csak ezt a típust már nem forgalmazzák. De majd ha lett fölösleges pénzem szétnézek a Xiaomi házatáján.
2021. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#8 Mi a telefon neve?
2021. jan. 14. 18:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!