Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy új telefon a huawei p smart 2021-et és nem tudok rá alkalmazást telepíteni. Nagyon fontos lenne a messenger,instagram mert ezeken tudok írni mindenkinek (tanulás miatt stb. Stb.) Ugyanakkor nem engedi letölteni mert már "telepítve van" de én ezt nem találom. Kérlek mondjátok meg hogy hol tudom ezeket meg találni vagy azt hogy hogyan lehet a play áruházat letölteni.(egyébként a régi telefonból át lett téve a SIM kártya,szerintem ezért nem lehet telepíteni). Utánnanéztem hogy a Huawei-nek van egy külön letöltős appja ami ezen is rajta van de nincs rajta az eredeti insta,messenger stb,igaz ez? Magyarul az kellene hogy: •Hogyan tudom telepíteni a play áruházat(amit elvileg nem lehet le tölteni)?

•hol tudom megnézni,megnyitni,képernyőre helyezni a letöltött alkalmazásaima?



2021. jan. 15. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Gratula az ajándékozónak.
2021. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Huaweit letiltották a Google használatáról.
2021. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt, talán neked is segít:

Messenger telepítése a Huawei P40 Lite E-re

[link]

2021. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vásárlás előtt kellett volna tájékozódni.

Ha interneten vásárolták a készüléket megfontolandó a visszaküldés és egy olyan telefon vásárlása ami nem huawei.


Épp ma olvastam, hogy a xiaominak is nekimentek az amcsik...

2021. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Úristen egy megmentő vagy🙏

Nagyon szépen köszönöm!

2021. jan. 15. 20:12
 6/8 A kérdező kommentje:
Én bent vásároltam a vodafone-nál. Anyum telója is Huawei és neki van play áruház nem pedig egy külön alkalmazás,és ott tölt le mindent,ezért azt hittem hogy ezen is van
2021. jan. 15. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:

végülis csak lassan 2 éve van ez, sebaj


ajánlom az apkpure és aptoide alkalmazásboltokat, mindent megtalálsz ami kellhet

[link]

[link]

[link]


youtube: [link]


a google alkalmazásai viszont garantáltan nem fognak megfelelően működni.

2021. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2021. jan. 16. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!