Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tesom a telefonjan minta volt...

Yasuocarry kérdése:

Tesom a telefonjan minta volt es megvaltoztatta pin kodra es elfelejtette es nem tudjuk mi legyen . Tudnatok segiteni? Annyi lenne meg hogy lehet a telefont ujratenni es ha ujra is teszem a telefont akkor belehet e lepni a teloba

Figyelt kérdés
2017. szept. 9. 21:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy huawei 08 lite 2016 telefon
2017. szept. 9. 21:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha sim-kártya pinkódra gondolsz, keresd meg a Telefon kártyát,amin rajta van a puk kód,azzal fel tudod vagy szolgáltató.Attól hogy gyárira visszállítod a Pin kód akkor is zárolva van,ha 3szor végképp csak a puk segít már. Telefon jelszóval elfelejtésével meg nem tudod gyárira vissza állítani a telefont,
2017. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

minta volt rajta, MEGVÁLTOZTATTA PIN kódra...tehát nem a sim kártyáról van szó, mért olyan nehéz ezt összerakni?


amúgy meg mégis hogy lehet ezt elfelejteni? nekem 6 jegyű kódom van...és mivel én állítottam be saját önszántamból, és naponta vagy 100x használom, rohadtul nehéz lenne elfelejteni...


a "tesónak" hogyan sikerült mégis elfelejteni valamit, amit ő maga állított be...

2017. szept. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a wi-fi -m jelszavával vagyok így gyakran. Egy jegyzetcsomag csodákra képpes.


Bár nállam elég, ha belépek a modem vagy a router konfig oldalára (bár azok is kérnek jelszót, de azt nem változtatom olyan gyakran).

2017. szept. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!