Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy iPhone 7 telefonom,...

Van egy iPhone 7 telefonom, szeretnék akkumulátort cserélni benne de nem tudom hol kellene, hogy biztosan jó legyen és ne rontsak vele többet, és mennyibe kerülne az egész akkumulátor es a csere? A telefonom kb 2-3 éves es mar igazan ráfér.

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Istyle
2021. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz? Mert igy eleg nehez barmit is ajanlani. Nalunk amugy olyan 12 ezer korul cserelik akksival egyutt.
2021. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bárhol ha cserélem és gyári aksit kérek bele az jó?
2021. jan. 17. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyári aksi csak a hivatalos forgalmazóknál van, az istyle és az icentre a két hivatalos magyar forgalmazó
2021. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha bárhol máshol mondják hogy tudnak bele szerezni gyárit vagy azt raknak bele akkor az átvágás?
2021. jan. 19. 22:26
 6/8 Morzsi007 ***** válasza:
Max gyárival megegyezőt kapsz sok helyen, még hivatalos szervizben sem igen van olyan, amit gyárilag belepakolnak. Vannak nagyon gyenge minőségűek, pl pár hónap után felpúposodik, stb, de egy normális szervizbe, jó fajtát raknak bele. Én magam szoktam cserélni és a Skyphone oldalról rendelek gyárival megegyezőt. Ezzel nem szokott gond lenni.
2021. jan. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk akkor elmegyek istyle-ba cseréltetni az tuti jo lesz?
2021. jan. 23. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Az istyle jó, mert az egy Apple minősítésű javítás.


[link]

2021. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!