Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden ok nélkül kikapcsol a...

Minden ok nélkül kikapcsol a telefonon?

Figyelt kérdés

Pár napja elkezdte azt a telefonom, hogy kikapcsol csak úgy magától. Este is direkt megnéztem 47%-on voltam reggelre pedig le volt merülve. Volt mikor napközben 31%-on volt, kikapcsolt és amikor próbáltam volna bekapcsolni azt írta rakjam fel töltőre.

iPhone X 97%-os akksi.



2021. jan. 17. 11:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kb 4 napja kezdte ezt csinálni. Nagyjából 3-4 hete volt szoftverfrissítés. Tegnap ajánlották csináljak egy frissítést és akkor lehet helyre áll a hiba. Megcsináltam, de ugyanúgy kikapcsol.
2021. jan. 17. 11:52
 2/12 anonim válasza:
Nem lehet, hogy zárlatos lett az akkumulátor?
2021. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy nagyon tele van, nekem akkor szokott kikapcsolni, ha videók,fotók elfoglalják a helyet.Nem irja ki,hogy nincs már tárhelyed?
2021. jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az akku elhasználódott, ki kell cserélni. Ahogy merül, csökken a feszültség, így nagyobb áramerősség kell ugyan annyi teljesítményhez (ezért is merül gyorsabban közel a végéhez). Az elhasználódott akku már nem tud akkora áramerősséget leadni mint kéne, ezért kapcsol ki a telefon. Amikor bedugod, 0%-nak fogja írni, mert a szoftver csak annyit lát, hogy elment az áram, ami ilyenkor szokott történni.
2021. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. 128 Gb és alig van rajta valami. Kb 10 alkalmazás, 500 kép/video. Nem merül gyorsan. Csak ilyen 30-40%-nál van mikor csak úgy kikapcsol. Ha pedig nem akkor kibír egy teljes napot.
2021. jan. 17. 12:25
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak ha éjszaka 40%-on van nem értem, hogy kapcsol ki, mikor hozzá sem nyúlok.
2021. jan. 17. 12:26
 7/12 anonim válasza:
Érdekes. Nekem hasonlót produkált a Sony. Először csak 30% környéken kapcsolt ki aztán idővel ez a szám egyre magasabb lett. Nekem zárlatos volt az aksi. Kicseréltük, most hibátlan.
2021. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor lehet megkérdezem egy apple szervízben. Mitől lehet zárlatos?
2021. jan. 17. 15:31
 9/12 anonim válasza:
Szerintem a négyesnek van igaza. Elhasználódott az akkumulátor, ennyit bírt. Cserélni kell és minden jó lesz. (nem biztos hogy a zárlatos a legjobb szó erre)
2021. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

melegszik a telefon?


Én is az akkura szavaznék első sorban...

De lehet, hogy valami alkalmazás ragadt be.

Nézd meg a Beállítások -› Akkumulátor oldalon az alkalmatásokat! Írja hogy x idő a képernyőn és y idő a háttérben.

Nekem a Mail akadt be négányszor és szívta le az iPhone-t


Csinálj kényszerített újraindítást.

(Nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőnövelő gombot, nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőcsökkentő gombot, majd tartsa megnyomva az oldalsó gombot. Amikor megjelenik az Apple embléma, engedje el a gombot.)

2021. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!