Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom beszédhangszórója...

Telefonom beszédhangszórója recseg hívás közben,mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A telefonomnak a beszédhangszórója recseg hívás közben,hallani mit mond a másik csak eléggé recseg.

Van valami teszt ami ezt le tudja ellenőrizni? Próbáltam tárcsázóba a :*#0*#-t.Ott ilyen nagyon magashangú sípolást végig vitt rajta,az nem recsegett.

Van valami olyan ami esetleg egy zenével vagy valami hangal leteszteli?



2021. jan. 17. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Csak telefonálásnál recseg a hangszóró, mert ha igen lehet, hogy nem illeszkedik rendesen a sim kártya a tokjába, vagy az is lehet, hogy megsérült a sim kártya.

Ha nem csak telefonálásnál recseg akkor ki kel tisztítani.

Ha ez se jár sikerrel akkor ki kel cserélni a mikrofont.

2021. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most reggel leejtettem a telefonom.

Köszönöm a tanácsot,megnézem a simkártya jól van-e. Samsung A50 a telefon ha valakinek segít,ezr kihagytam

2021. jan. 17. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem Samsung Galaxy a40-em van.

Kicsit fura a sim kártyatokja :D

Nekem is volt ilyen problémám és megoldódott azzal, hogy rendesen beleraktam a sim kártyát.

2021. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát eléggé meggyötört a simkártyám,ahogy a második hozzászóló írja,nagyon gagyi a simkártya tok,szóval nem is megy így bele teljesen most.

Próbáltam a sony telefonomba ott működött a hívás,viszont annak sokkal jobb tokja is van,abba bele is passzolt a megstrapált kártyám.

Szerintem bemegyek a szolgáltatónhoz,hogy nézzék meg egy másik kártyával.Gondolom van nekik valami próba simkártyájuk.

2021. jan. 17. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Mind a kettő válaszadó én voltam :D
2021. jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na elmentem,kaptam a telenorba új kártyát,de persze a hangszorónak van baja,vihetem szervizbe. Köszönöm azért a segítséget.
2021. jan. 17. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!