Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen üvegfóliát vegyek? Az...

Milyen üvegfóliát vegyek? Az összes kicsi?

Figyelt kérdés
Huawei P30 lite-om van. Valamelyik nap vettem üvegfóliát rá, de kicsi rá, túl keskeny. Erre valót vettem. Néztem más márkájú üvegfóliát, az is ugyan ilyen keskeny. Valahol azt olvastam, hogy ez ilyen európai szabvány. De én ezt nem akarom elhinni, nincs benne logika. Valaki tudja honnan rendelhetnék olyan fóliát ami egészében lefedi a telefont? (tudom, hogy nem lesz milliméterre akkora mint a telefon, de a mostani nagyon nem passzol. Nem is véd.)

2021. jan. 17. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Telefon típusa és évjárat egyezik a fólián feltűnetettel?
2021. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is p30lite-om volt. Ugyan ezzel küszködtem én is:D Amit vettem rá boltban az kicsi volt, így Aliról rendeltem. Viszont mivel egy picit hajlított a telefon széle, ezért ami lelóg “felesleges fólia” az törik..de kegyetlenül. Utána rendeltem másikat Aliról és az jó lett. Szóval szerintem ott nézz szét:)
2021. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Folyékony fólia ezekre nem jó?
2021. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én MediaMarktot tudom ajánlani, van nekik ilyen külön telefon tipusra kivágott rugalmas anyagból készült fólia ami követi a telefon hajlatát is, jól védi és passzol szuperül.
2021. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!