Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefont akarok rendeln...

Xiaomi telefont akarok rendelni, honnan rendeljek, mishop vagy emag?

Figyelt kérdés
Mishopon olcsobb, de a garancia is olyan?

2021. jan. 18. 09:29
 1/8 xKakashix ***** válasza:
árukeresőn nem árt megnézni az árakat, de nem írtál pontos modellt gy elég nehéz segíteni
2021. jan. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Hivatalos viszonteladótól vedd.

Vagyis:

Xiaomi.hu, xiaomishop.hu, xiaomieurope.hu, mediamarkt, emag edigital (a kettő már gyanaz), stb.

2021. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, ha jól tudom, akkor a mishop az a xiaomishop-nak a szürkeimportos oldala, amit nem közvetlen a Xiaomitól vásárolnak, emiatt olcsóbb, de a garancia nem a Xiaomihoz szól. Bár a legnagyobb szervízesük, a Komáromi Attila brutálisan vágja a dolgokat, precízen szerel, javít szoftverezik.
2021. jan. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 xKakashix ***** válasza:
49%
én pl anno a mobilakciok.hu-n vettem a Mi9T-met, az is egy teljesen megbízható bolt
2021. jan. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat egy redmi note 9prot neztem ki vagy inkabb a poco x3 nfct
2021. jan. 18. 10:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"én pl anno a mobilakciok.hu-n vettem a Mi9T-met, az is egy teljesen megbízható bolt"


Miért? Garanciáztattál már náluk?



Olvasd el a termék oldalt, ÁSZF-et, hogy gyártói garanciával forgalmaznak-e, ha nem, akkor kerülni őket.

A hivatalos magyarországi Xiaomi bolt a xiaomi.hu, de náluk elég necces a raktárkészlet, sokszor nincs.

2021. jan. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

mobilakciok.hu :DDD


Alapból nem vennék semmit egy ilyen nevű bolttól. :D

2021. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xKakashix ***** válasza:
0%

#6 igen, gyártói garanciával forgalmaznak :)

#7 ha név alapján választod meg a boltokat akkor grat, kinek mi igazából :D

nyilván nem ajánlanék olyan boltot ami szar.. de nyugodtan utána lehet nézni mielőtt megkérdőjeleztek, nem tart sokáig

2021. jan. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!