Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FONTOS! Merjek az ebay-ről...

FONTOS! Merjek az ebay-ről rendelni mobilt? Találtam egyet nagyon jó áron. De a leírásban odaírták h "majdnem eltűnt". Ne rendeljek onnan mobilt, vagy próbáljam meg? Nem akarok ennyi pénzt bukni rajta.

Figyelt kérdés
És Magyarországon ennyiért az életben nem tudom megvenni...

2016. júl. 31. 00:44
 1/9 Gugu Gabor ***** válasza:
49%
Most lehet én nem értek valamit de mi a fenét jelent az hogy majdnem eltűnt?
2016. júl. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha annyiba kerül, hogy meg tudod venni, máshol pedig nem, akkor oka van rá. Ha nem a vám foglalja le (és sokat kell fizetni, vagy soha nem fogod látni), akkor az is lehet, hogy külföldi hálózatos lesz (pl. AT&T) és akkor alaplapot kell cserélni. Ugyan ott leszel anyagilag, mintha itthon vennéd. De persze még ezen kívül rengeteg más dolog lehet, ami miatt nem fog működni, de nagyon kevés esély van rá, hogy jó lesz. Én nem vennék, de még itthon se, csak ha rendesen át tudtam nézni.
2016. júl. 31. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem rendelnék onan.föként telefont .
2016. júl. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Link?
2016. júl. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Az almost gone utolsó darab(ok)at jelent, nem azt, hogy majdnem eltűnt. :D Egyébként tipikus vásárlást serkentő trükk odaírni, hogy "siess, mert már csak pár darab van". Gyakorlottabb Ebayesek nem ugranak rá, valószínűleg olcsó utánzatokat próbál az eladó elsózni.
2016. júl. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ennyit kérdezz magadtól külföldről vásárlás esetén:

Hogyan tudom érvényesíteni a garanciát, ha elromlik az eszköz? Van hazai márkaképviselet ahova lehet küldeni, vagy külföldre kell postázni drágán? Van egyáltalán rendes garancia?

2016. júl. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Így magyarul írták " majdnem eltünt"?
2016. júl. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem érdemes semmit venni az ebayről, ha annyi nyelvtudásod sincs, hogy megértsd mi van oda írva
2016. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

8# anno 4 éve úgy regisztráltam ebay-ra paypal-ra h semmi angol tudásom nem volt,sőt most sincs!

Csak azokat tudom amiket rendelni szoktam!Nem lehetetlen nyelvtudás nélkül rendelni..

2016. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!