Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pixelhiba, mennyi az eselye...

Pixelhiba, mennyi az eselye hogy tovabbterjed?

Figyelt kérdés
2 eves Samsung galaxy a30, valamilyen serules erhette, de oszinten nem emlekszem hogy mi. De eszrevettem rajta egy karcnak tuno kb fel centi hosszusagu fuggoleges szines csikot ami foleg feher feluleten eszreveheto. Viszont ha nem vilagit nem veszek eszre semmi serulest.Van esely arra hogy tovabbterjed ez a hiba es hasznalhatatlanna valik a telefonom. Nem tudom miota van igy.

2021. jan. 18. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog továbbterjedni.
2021. jan. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Nem fog tovább romlani

2021. jan. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Valoszinuleg egy melyre sikerult karc lehet mert azon a reszen eleg karcos a kijelzo. Csak ez olyan mely hogy a pixelek bantak.
2021. jan. 18. 10:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fog elterjedni.
2021. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvileg nem terjed tovább! DE - ha a sérülés fizikálisan érinti a területet és folyamatos behatást (nyomást) gyakorol a területre, akkor adott esetben a környező pixelek is sérülhetnek! De mondom, ez ritkább azért. Nekem van pixelhibás PDA-m, 2005-ben sérült meg a kijelző, azóta nem terjedt tovább - SŐT - pár hiba meg is javult :D
2021. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi
2021. jan. 18. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!