Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a koronavírus vagy egyéb...

Ha a koronavírus vagy egyéb súlyosabb, halálos vírus egy demokrata országban törne ki, megtehetnék azt, hogy városokat zárnak le a továbbterjedés megelőzése érdekében?

Figyelt kérdés
Ilyet csak kommunista országokban tehetnek meg, vagy a megfékezés érdekében pl. az USA-ban vagy európában is dönthetnének városlezárásokról?

2020. febr. 1. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Amerikai filmekben is ez van,ezt hívják karanténnak.
2020. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az adott helyzetben lezárnák, igen.
2020. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Az ország többi részét kötelessége védeni a kormánynak. Ha Bp-re tömegesen bejönne a vírus, akkor Bp nem csak politikailag lenne karanténban. Rengeteg ellenzéki szavazót vesztenének a balliberálisok.
2020. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol van karantén. Így tudják a terjedést visszaszorítani.

Magyaroknál is volt. Szépen rajta volt az ajtón, hogy oda csak orvos mehet be, senki más.

2020. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat! Úgy néz ki, hogy jól gondoltam, mert olaszországban sajnos már megtörtént, 50 ezer ember van karanténban. :(
2020. febr. 25. 22:15
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Voltak eddig is halálos vírusok Magyarországon, csak azzal épp nem foglalkoztunk, a Fidesz a közérdekű adatigénylésre is eltussoltatta a dolgot. Kórházi fertőzések mondanak neked valamit?!
2020. febr. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos rengeteg a kórházi fertőzés, nekem több ismerősöm is kapott korházi, majdnem belehaltak mindketten, az orvosok is lemondtak az egyikről, de túlélte. Sajnos az itteni helyzet nagyon rossz, de szerintem ezen nincs mit csodálkozni.
2020. febr. 29. 12:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt mondom, hogy a koronavírus nem annyira veszélyes, mint a kórházi fertőzés, amiatt mégsincs pánik, mégsincs balhé.

Inkább azzal kéne foglalkozni, ami eszi az embereket már évek óta. Milyen állapotok vannak a kórházakban?!

Fidesz mit csinált a kétharmadjával az elmúlt tíz évben?!


Most meg itt nyomják a rettegtetést, mert mindig kell valamitől rettegtetni, hogy szavazzanak rájuk. Jelentem, nem rettegtetni kell, hanem tényeket közölni elhallgatás helyett, és cselekedni!

2020. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már 60 millió...
2020. márc. 11. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!