Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás?

Telefon vásárlás?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új telefont, vodafone-nál néztem pár telefont, részletre szeretném venni, viszont kell hozzá egy kártyát venni, ami csak előfizetéssel oldható meg, ha feltöltőkártyásat választok, akkor nem lehet részletbe fizetni, viszont láttam egy olyat is, hogy nem kér hozzá szolgáltatást, azonban kell hozzá egy csomag, ha én rendelkezem egy ilyennel (tv+internet) akkor el tudom kerülni azt hogy ne kelljen fizetnem +3ezer forintot a kártyáért?

2021. jan. 22. 02:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vodafone akkor ad új készüléket részletre, ha új előfizetést kötsz, vagy a régi előfizetésedre új hűségidőt vállalsz, esetleg a Tuti feltöltős kártyádat átíratod valamilyen előfizetésre.


Csak magát a telefont nem adják oda részletre, előfizetéses hűségidő nélkül.

2021. jan. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tv+internet nem egyenlő a mobil előfizetéssel. Csak új, vagy meghosszabbított mobil előfizetéshez tudsz náluk venni telefont, részletre.
2021. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A71
2021. jan. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!