Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom az összes aplikáció...

Tomi_212 kérdése:

Hogy tudom az összes aplikációt, telefonszámokat, k,épeket magyarul minden ÖSSZES az új telefonra?

Figyelt kérdés
Samsung A 20 e meghalt , kép ernyője nulla. de szeretnék mindent az új Samsung 20 e re rátenni. hogy lehet?
2021. jan. 22. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A telefon memóriából lementeni ha be se kapcsol: nos ezt attól tartok csak adatmentő cég tudja megcsinálni.

Amik külső tárolón, pl. Micro-SD kártyán voltak, vagy fiókkal kerültek szinkronizálásra, azokat tudod menteni.

Keress a telefon típusára és arra, hogy "adatok mentése" "névjegyek mentése", "adatok átvitele". Ha angolul tudsz: telefon típusa backup data, transferring data stb.

2021. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem cseréltess kijelzőt szakszervizben, kérd hogy javítsák meg a telefont úgy hogy be lehessen kapcsolni, ha nagyon fontosak az adatok, jelezd, munkalapra kerüljön feljegyzésre, hogy ne legyen gyári visszaállítás, mert adatot szeretnél menteni.

Nem tudom van -e olyan szerviz, aminek van olyan szolgáltatása, hogy adatokat is mentenek.

2021. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj a kijelzőcsere 40 ezer. Vettem egy újat felraktam a régi adatait felhőbe, lassan de már ki nyertem a tel számokat meg pár fotót, z appok még nincsenek meg, de lehet az ujjra azt is felteszi, de hogy hova mentette semmit sem tudok.
2021. jan. 24. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!