Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálhatja ezt a...

Miért csinálhatja ezt a telefonom? Vírus lehet vagy az eszköz hibásodhatott meg?

Figyelt kérdés
IPhone 6s készülékről van szó. Közel két éve van meg, és pár napja lépett fel először a probléma. Először arra gondoltam, hogy szoftver frissítés esedékes, mert akkor szokott így megbolondulni a telefonom, ami így is volt, és arra számítottam, hogy a frissítés után rendeződik majd, de sajnos nem. Újraindítottam számos alkalommal, reseteltem is, de ugyanúgy fent áll. Leginkább az ITunes használata közben jelentkezik, amikor minden fizikai behatás nélkül leáll a zene, vagy extra módon felgyorsul, vagy a home gomb bármilyen pressziója nélkül tűnik fel Siri. Van valakinek valami ötlete, hogy mit lehetne tenni?
2018. nov. 5. 01:46
 1/1 anonim válasza:
Nincs rajta garancia ? Küldd vissza. Velemenyem szerint az Apple nem veletlenul csinalja ezt a készülékekkel.. en Iphone 6 plus tulajdonosa vagyok, vissza kuldtem a készülékeket garanciaba, kaptam egy zsir ujat , es az is ugyan ilyen, ugyhogy azt is visszaküldtem. Neha érzéketlen a kijelzom a hívást nem tudom felvenni. Vagy az oldalsó gombok zenehallgatás kozben nyomást érzékelnek.. nem hinnem hogy a telefon bolondult meg, szerintem az Apple korlátozza ugyanugy mint a tiedet... nezz utana mik a lehetőségeid ez ügyben! Tudod mi a lenyeg az Apple számára? DOBD KI,VEGYEL UJAT.. sajnos...
2018. nov. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!