Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért csinálhatja meg a...

Mennyiért csinálhatja meg a szervíz az aple iphone 4S telefonom töltés hibáját?

Figyelt kérdés
Most vettem és elég jó áron allul megkaptam és szeretném ha a szervizeléssel is áron allul maradna. Amikor megvettem tudtam a hibáról. Az alkatrész 1-2$ körül van, de a beszerelés más. Egy körülbellüli érték érdekelne mire számítsak. Fusihoz vigyem hogy olcsó maradjon vagy üzletbe.

2017. okt. 1. 08:27
 1/6 anonim válasza:
10000Ft
2017. okt. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Westendbe vannak jó iphone szervizek, őket hívd fel szerintem, és megmondják.


ha leírnád pontosan milyen alkatrész, és mi a hiba, akkor könnyebb lenne.

2017. okt. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Most vettem és elég jó áron allul megkaptam" - ezért nem veszünk áron "allul" telefont, reménykedj, hogy nem lesz sok a javíttatása és nincs több rejtett hibája.


Zárójelbe: nem tudom ki az, aki 2017-ben még költ iPhone 4s-re, bőven kifutott széria...

2017. okt. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mire megcsináltatod elég drága lesz az a telefon.
2017. okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:
Ha szerencséd van, nem kerül annyiba, mint a telefonod értéke...
2017. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
250 ft az alkatrész ami rosz benne. Már csak egy szerelő kell aki berakja. Amúgy nem zavaró a hiba mert csak bekapcsolva nem lehet tölteni.
2017. okt. 1. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!