Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telefon ezen...

Melyik a legjobb telefon ezen az áron?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok, és nem igazán tudom, hogy milyen telefon lenne a legjobb választás. Leginkább teljesítmény/akkumlátor ami fontosabb, a kamera az számomra nem annyira fontos. Lehet Android és IOS is. Huawei-en kívül és a noname márkákon kívül bármi lehet. Gondoltam esetleg használt Iphone-on, és Androidon is


Milyen telefon lenne a legjobb választás?

A keret kb 160-170k lenne rá, ennél többet nem igazán költenék telefonra.

Előre is köszönöm, a válaszokat 😊



2021. jan. 25. 14:23
 1/5 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ha ios-t szeretnél, akkor az egyik legjobb a 11 Pro üzemideje, teljesítményben a 12-es széria után van:), de az árban magasabb, így esetleg használtan egy sima 11-et ajánlanék.
2021. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az egyik barátomnak most lett egy IPhone 11-e, bár igaz, hogy vadi úgy, de ki próbáltam egy pár percre, és nagyon tetszett, nagyon szép a kijelző, kisebb mint a mostani telefonom, ezért fura volt kézben tartani, de nagyon kényelmes. Egy sima 11-et használtan körülbelül mennyiért lehet be szerezni?
2021. jan. 25. 14:37
 3/5 Morzsi007 ***** válasza:
Azt hittem kicsit már olcsóbb, 180E körül kezdődnek használtan. Hardveraprón megbízható eladókat ajánlanék, jófogást inkább kerülném.
2021. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. jan. 25. 21:02
 5/5 kenlord ***** válasza:
Hát ha nem iphont szeretnél feltétlenül, akkor egy Xiaomi mi 10,vagy 10 pro is jó telefon
2021. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!