Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom, elmaradt előrendelői...

Telekom, elmaradt előrendelői ajándék?

Figyelt kérdés

Sziasztok, előrendeltem múlt héten egy Galaxy S21-et, ami rendben meg is érkezett a mai nap, viszont az előrendelői ajándékok (Galaxy Buds Live és egy SmartTag) elmaradtak. Nincsenek a csomagban.

Járt még valaki így? Hívjam fel a telekomot?



2021. jan. 25. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen..

Engem hiába hívnál én nem ígértem semmit.

2021. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

"Hívjam fel a telekomot?"

Persze, az a legegyszerűbb és legbiztosabb út a válaszhoz.

2021. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

elolvasni amit aláírsz, luxus


vagy a weboldalon megnézni, ugye???


Rendelésed mellé Samsung Galaxy S21 és Galaxy S21+ készülék esetén Galaxy Buds Live, Galaxy S21 Ultra készülék esetén pedig Galaxy Buds Pro vezeték nélküli fülhallgató, illetve mindhárom készülék megrendelése esetén SmartTag is jár a január 28. 23:59-ig a telekom.hu-n mobil havi díjas szolgáltatás mellé 2 év hűséggel leadott megrendelésekhez. Az ajándék fülhallgatót illetve SmartTag-et a Samsung Members alkalmazásban igényelheted meg.


A Buds Live, Buds Pro illetve SmartTag igénylési folyamatról a Samsung promóciós szabályzatából tájékozódhatsz, ezzel kapcsolatos további kérdés esetén kérjük, látogass el a samsung.com oldalra.

2021. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mert te minden apróbetűs szrt elolvasol mindig mindenhol ugye nagyfejű?

Amugy kösz.

2021. jan. 25. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
igen, bár ez pont nem apróbetűs
2021. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!