Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás?(Bővebben lent)

Telefon vásárlás?(Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval maximum 170-180 000 FT lenne rá.A legfontosabb szemszögök az aksi és akamera, de köszönöm szépen nem kérek se a Xiaomiból se a Huaweiből.A xiaomi rohadt jól fotóz, de amikor nekem volt, mint céges telefon állandóan lefagyott, tehát olyat nem kérek kösz!A Huawei-ről meg ugye leszedték az Androidot és anélkül az se kéne, mert egyik barátomnak az van és szörnyű android nélkül.Néztem az iPhone XR-t is de nem tudom milyen lehet egy kamerával és, hogy azzal milyen fotózni.Samsungokból néztem A71-et és arról még nemtudom mit gondoljak.Tehát ti mit ajánlatok?Légyszi meg írjatok.Köszönöm!!!

2021. jan. 26. 17:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat kulcsszavak hoz nem a51 hanem a71:D
2021. jan. 26. 17:08
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Huawei-eken ANDROID van!


Ha nem muszáj a legújabb modell, a P30 szérián még van GMS is.


A SAMSUNG A-szériája sem rossz. :)

2021. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

"A Huawei-ről meg ugye leszedték az Androidot és anélkül az se kéne, mert egyik barátomnak az van és szörnyű android nélkül."

na, ilyen, amikor egy laikus nem ért a dolgokhoz és csak hajtja, hogy nem nem az borzasztó rossz, annak ellenére, hogy fogalma sincs, miről beszél.


Parancsolj.

[link]

2021. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Amugy küldhettek további ötleteket!

2021. jan. 26. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már Samsungban gondolkodsz, akkor szerintem is vagy az A71, vagy pedig az S10 Lite - ezek a legjobbak! Mindkettőt csak Snapdragon procival gyártják, tehát nálunk is ezzel kaphatók, az A71-nek talán kicsivel jobb a kamerája, az S10 Lite-nak meg jobb az üzemideje és az itthon kapható legcsúcsabb Snapdragon procis Samsung!

Illetve nem tudom, hogy milyen a kamerája, de szintén Snapdragon procival és elképesztő 7000 mAh akksival ott van még a Galaxy M51 is!

2021. jan. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!